Soundbary od Samsungu dokážu optimalizovať zvuk podľa obsahu na obrazovke

Nové soundbary série Q prinášajú kvalitný zvuk a inteligentné funkcie, ktoré poskytnú poslucháčom dokonalejší zážitok z domáceho kina. Za kvalitu si Samsung nechá dobre zaplatiť.

Nové soundbary HW-Q60R a HW-Q70R sú vybavené technológiou Adaptive Sound, ktorá dokáže analyzovať obsah prehrávaný na QLED televízoroch (model 2019) a vďaka tomu optimalizovať zvukový prejav pre každý žáner.

ZDROJ | Samsung

Ak je zapnutý režim umelej inteligencie, soundbary sa po pripojení na televízor automaticky prepnú na Adaptive Sound. To by malo znamenať koniec reklamám, ktoré sú výrazne hlasnejšie než programy, ktoré prerušujú. Adaptive Sound hlučnú reklamu stíši na prijateľnú úroveň.

Soundbary majú aj technológiu Acoustic Beam, ktorá sa využíva na vytvorenie dynamickej panoramatickej zvukovej scény. Pomocou tejto funkcie sa naplní každá miestnosť verným zvukom.

Pozrite siNový soundbar Samsung NW700 Sound+ ako doplnok do vašej obývačky

Obidva soundbary disponujú technológiou Harman Kardon, majú externý subwoofer a diaľkové ovládanie Samsung One Remote. Prémiový model HW-Q70R podporuje Dolby Atmos a DTX: X s 360 stupňovým priestorovým zvukom.

Z ďalších funkcií nechýba Bluetooth, vďaka ktorému si môžu používatelia prehrávať hudbu zo svojich mobilných zariadení.

Soundbary sa začnú predávať od apríla, HW-Q60R bude stáť 500 dolárov, HW-Q70R 800 dolárov.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku