Sony Xperia Z5 Premium, prémiový v každom ohľade

ZDROJ | Sony

Sony Xperia Z5 Premium je prémiový smartfón vo všetkých ohľadoch. Už na prvý pohľad zaujme tenké, 7,8 mm uhladené telo v chrómovom, čiernom alebo zlatom prevedení, so skvelým zrkadlovým efektom zadnej strany. Pritom odolá prachu i vode, takže môžete byť bez obáv, ak s ním zmoknete alebo ho oblejete. Vrcholom prémiovosti je 5,5” displej s technológiami Triluminos či X-Reality for Mobile a rozlíšením 4K UHD, prvýkrát na svete použitom v smartfóne.

Sony Xperia Z5 Premium 03
ZDROJ | Sony

S úplne novým 23 Mpx fotoaparátom so snímačom Exmor RS for Mobile veľkosti 1/2.3”, prepracovanou optikou G Lens (f/2,0) s rýchlym autofókusom a stabilizačným systémom SteadyShot budete s radosťou zaznamenávať životné zážitky alebo krásy okolo seba, prípadne natáčať 4K UHD videá. Potom sa o ne môžete podeliť s rodinou či priateľmi a zdieľať obsah cez Wi-Fi prostredníctvom DLNA alebo použitím MHL 3.0 pripojenia na svojom 4K UHD televízore.

Sony Xperia Z5 Premium 04
ZDROJ | Sony

Štýlový a inteligentný kryt Cover Window ochráni váš smartfón Xperia Z5 Premium pred neopatrným zaobchádzaním. Jeho hlavné funcie a dôležité udalosti budete mať i tak stále poruke. Prémiový smartfón si zaslúži aj špičkový výkon, ktorý mu spoľahlivo zabezpečí 64-bitový 8-jadrový procesor Snapdragon 810 s grafickým čipom Adreno 430 a 3 GB pamäte RAM. Pre multimédiá máte k dispozícii 32 GB vnútorného priestoru, ktorý si v prípade potreby bez problémov rozšírite o ďalších 200 GB pamäťovou microSD kartou. Operačný systém Android 5.1 tradične dopĺňa prehľadná nadstavba.

Sony Xperia Z5 Premium 05
ZDROJ | Sony

Smartfóny série Xperia Z5 charakterizuje novinka v podobe snímača odtlačkov prstov, implementovaného v inovovanom tlačidle ON/OFF. Stačí sa ho dotknúť a smartfón sa odomkne. Táto prémiová funkcia nechýba ani modelu Xperia Z5 Premium. Rovnako tak podpora rýchlych dátových prenosov v LTE sieťach, ako aj bezdrôtové prenosy cez Wi-Fi, Bluetooth či NFC. Avšak, to všetko by vyšlo nazmar bez dostatočného prísunu energie. Tú smartfónu zabezpečuje výkonná 3 430 mAh batéria schopná udržať smartfón pri optimalizovanom režime v chode až dva dni. A v prípade potreby si výdrž batérie predĺžite úspornými režimami STAMINA.

https://www.youtube.com/watch?v=8AsihR-MCig

Prečo mať len jednu vlajkovú loď, keď môžu byť rovno tri? Kompaktný Sony Xperia Z5 Compact, štýlový Sony Xperia Z5 a prémiový Sony Xperia Z5 Premium. Každý si môže vybrať. Ak je vaším favoritom práve Xperia Z5 Premium, môže byť váš za 799 €. Odmení sa vám prémiovou spoľahlivosťou a displejom, aký nikde inde nenájdete.

https://www.youtube.com/watch?v=PG2JLelx5qA

 

ZdrojSONY

Komentáre k článku