Sony predstavilo trio konceptov osobných asistentov

ZDROJ | Sony

V línii Sony Xperia sa objavilo niekoľko produktov, ktoré môžete využiť nielen vo vašej domácnosti – Eye, Projector a Agent.

Okrem Sony Xperia Ear predstavila spoločnosť na Mobile World Congress 2016 aj ďalšie produkty – kameru Sony Xperia Eye, projektor Sony Xperia Projector a Sony Xperia Agent, ktorý má funkciu domáceho robotického spoločníka.

https://www.youtube.com/watch?v=n0B_lGEqTy4

Pozrite siSony Xperia X – nová séria nielen pre mladých

Sony Xperia Eye

Sony Xperia Eye je víziou kompaktnej, nositeľnej širokouhlej kamery s flexibilným využitím. Kameru si môžete pripnúť na odev alebo zavesiť okolo krku.

Eye vám umožní zachytávať rôzne sekvencie vášho života. Vo vnútri objektívu sa nachádza 360° sférická šošovka, ktorá umožňuje záber v prirodzenom zornom poli. Kamera je schopná detekcie tváre a hlasu.

Sony Xperia Eye
ZDROJ | Sony

Sony Xperia Eye

Sony Xperia Agent

Sony Xperia Agent je možné označiť za najzaujímavejší produkt spomedzi uvedených. Sony Xperia Agent je osobný asistent, ktorý reaguje na váš hlas a gestá. Agent vám môže poskytnúť množstvo užitočných informácii, komunikačného sprostredkovateľa, správcu domácich spotrebičov.

Agent reaguje na rad príkazov. V jeho vnútri sa taktiež nachádza vstavaná kamera, fotoaparát a projektor. Úlohou projektora je premietať obsah na akomkoľvek povrchu.

Sony Xperia Agent 1
ZDROJ | Sony
Sony Xperia Agent 2
ZDROJ | Sony

Sony Xperia Agent live

Pozrite siSony Xperia Ear – váš osobný hlasový asistent

Sony Xperia Projector

Prostredníctvom tretieho produktu, Sony Xperia Projector môžete vašej rodine umožniť kreatívnu, interaktívnu komunikáciu. Projector je vhodné používať na akomkoľvek čistom povrchu. Reaguje na dotyk, gestá aj hlas rovnako, ako by ste komunikovali s obrazovkou smartfónu.

Sony Xperia Projector live

Sony Xperia Projector live 2

Sony Xperia Projector live 3

Sony Xperia Projector live 4

Sony Xperia Projector live 1

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2016 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX.

ZdrojSony

Komentáre k článku