Sony Xperia M4 Aqua je elegantná, zábavná a vodeodolná

ZDROJ | Sony

Elegantný OmniBalance dizajn, hrúbka tesne nad 7 mm a vodeodolné telo (IP68) sú hlavné črty smartfónu Sony Xperia M4 Aqua. Voda pri tom neprenikne ani do nekrytého microUSB či 3,5 mm audio konektora. Jej 5-palcový HD displej s výbornými pozorovacími uhlami je farebne verný a skvelo poslúži tiež ako hľadáčik pri snímaní fotografií alebo videí. Dvojica mikrofónov zaznamenáva stereo zvukový záznam, videá tak majú plný priestorový zvuk.

sony_xperia_m4_aqua_18
ZDROJ | Sony

13 Mpx fotoaparát so snímačom Exmor RS pre mobilné zariadenia má svetelný objektív f/2,0 a citlivosť ISO 3 200. Jeho výkonná technológia a inteligentný režim Superior Auto umožňuje automatické rozpoznanie až 52 rôznych scén. Vaše zábery tak budú vždy výborné aj pri slabom osvetlení či silnom presvetlení. Lahôdkou pre selfie maniakov je 5 Mpx webkamera, ktorej objektív pokrýva 88° uhol. S aplikáciou Portrait Retouch môžete pridávať aj vtipné záverečné úpravy.

sony_xperia_m4_aqua_17
ZDROJ | Sony

Výkonný hardvér smartfónu Sony Xperia M4 Aqua zastupuje 8-jadrový procesor Snapdragon 615 s taktom 1,5 GHz, 2 GB pamäť RAM a grafika Adreno 405. Dátovej konektivite kraľuje podpora sietí LTE Cat4 (150/50 Mbps), ktorú dopĺňajú moduly Wi-Fi a Bluetooth a tiež NFC čip. Všetko toto pracuje pod najnovším Android 5.0 s prehľadnou nadstavbou.

sony_xperia_m4_aqua_21
ZDROJ | Sony

O spoľahlivú výdrž smartfónu Sony Xperia M4 Aqua sa stará 2 400 mAh batéria, ktorá dokáže dodávať smartfónu energiu až dva dni. V prípade potreby je k dispozícii úsporný režim STAMINA, ktorý optimalizuje využívanie batérie. Ak by ani to nestačilo, režim Ultra STAMINA zabezpečí využívaním iba základných funkcií telefónu výdrž batérie aj týždeň.

https://www.youtube.com/watch?v=3JE33vbZhoE

Sony Xperia M4 Aqua je dôkazom, že aj mobil strednej triedy môže vyzerať prémiovo a mať vlastnosti špičkových modelov najvyššej triedy. A ešte si s ním užijete aj množstvo zábavy, hoci aj vo vode. Dostupný je v bielej, čiernej i korálovej farbe za cenu 289 €. Smartfón Sony Xperia M4 Aqua nájdete aj v ponukách operátorov O2, Orange a Telekom.

https://www.youtube.com/watch?v=dP2uoFo65cA

ZdrojSONY

Komentáre k článku