Sony WS620 – Walkman, s ktorým môžete trénovať i kúpať sa

ZDROJ | Sony

Sony uvádza novú sériu Walkmanov pod označením Sony WS620. Ide o prehrávače integrované do slúchadiel, s ktorými môžete trénovať, mať ich na sebe na turistike či pri iných aktivitách.

https://www.youtube.com/watch?v=4O01FqgE53A

Nová séria WS620 pozostáva z modelov NW-WS623 s internou pamäťou 4 GB a NW-WS625 s pamäťou 16 GB. Tieto vode a prachu odolné bezdrôtové prehrávače typu „všetko v jednom“ sú vybavené bezdrôtovou technológiou Bluetooth.

Pozrite siSony Xperia Ear Open-style Concept – futuristický prototyp slúchadiel

ZDROJ | Sony

Sú vhodné do teplôt pohybujúcich sa od -5 do 45°C, a zároveň sú odolné voči prachu so stupňom krytia IP6X, takže odolávajú drobným čiastočkám. Taktiež sú oba modely vodovzdorné¹ a môžu sa ponoriť až do hĺbky dvoch metrov počas doby 30 minút, či už ste v bazéne alebo v mori².

Oproti predošlému radu WS610 sú nové Walkman slúchadlá WS620 o 35 % menšie, takže s hmotnosťou 32 g sa aj ľahšie nosia a pri športovaní menej prekážajú.

Pozrite siSony elektronika v štýle Final Fantasy XV – pre fanúšikov povinná kúpa

ZDROJ | Sony

Sony po prvý raz prináša pri vodovzdornom prehrávači Walkman unikátnu technológiu nazvanú Ambient Sound, umožňujúcu počuť okolité zvuky. Pokiaľ teda budete chcieť nechať prenikať zvuky zo svojho okolia. Umožní vám to bezpečnejší pohyb na frekventovaných miestach.

Kapacitu batérie výrobca síce priamo neuvádza, no prezradil, že rýchle nabíjanie Quick Charge umožňuje nabiť Walkman za 3 minúty tak, že budete pripravení na neprerušovaný šesťdesiatminútový tréning.

Pozrite siSony NW-WM1Z Walkman – návrat legendy v zlate

ZDROJ | Sony
ZDROJ | Sony

Pri úplnom nabití môžete počúvať hudbu 12 hodín s vypnutým Bluetooth, alebo 4 hodiny so zapnutým Bluetooth a spárovaným smartfónom. Spárovanie rýchlo uskutočníte aj pomocou NFC.

ZDROJ | Sony

Model WS623 z novej série Walkmanov bude v ponuke v čiernej, modrej, limetkovožltej alebo šedobielej farbe. Model WS625 bude, podľa dostupných informácií, iba v čiernej farbe, avšak k nemu bude k dispozícii aj diaľkový ovládač.

ZDROJ | Sony

Oficiálna správa zatiaľ presné ceny a dostupnosť neprezrádza, no podľa kolegov z Recombu.com sa novinky majú dostať do predaja v júni 2017 za cenu 129 € (WS623) a 150 € (WS625).

ZDROJ | Sony
ZDROJ | Sony

1, Stupeň krytia IPX5/8, po použití je nutné zariadenie opláchnuť
2, Bezdrôtová technológia Bluetooth nie je k dispozícii pri použití prehrávača WS623 Walkman pod vodou. Pri použití pod vodou je nutné používať špeciálne slúchadlá dostupné v S/M/L/LL.

ZdrojSony + tlačová správa

Komentáre k článku