Sony chystá špeciálnu edíciu svojej konzoly s motívom God of War

Jedna z najočakávanejších hier pre PlayStation 4 sa blíži a spoločnosť Sony sa pri tejto príležitosti rozhodla vydať konzolu PS4 Pro v novom kabáte. PlayStation dostal limitovaný dizajn hry God of War v balíčku God of War Limited Edition PS4 Pro bundle.

https://www.youtube.com/watch?v=C4KMN97RjYM

Značku God of War určite netreba predstavovať PlayStation hráčom. Táto sekačka si získala svojich fanúšikov ešte v roku 2005, kedy vyšla prvá časť na konzolu PlayStation 2.

Okrem skvelej grafiky priniesla hra perfektnú hrateľnosť a hlavne originálny príbeh inšpirovaný gréckou mytológiou. V koži hlavného hrdinu Kratosa ste bojovali proti bájnym príšerám a gréckym bohom.

Po dvoch vynikajúcich častiach na PlayStation 2 prišli dve hry dopĺňajúce príbeh pre handheld konzolu PSP a ukončenie príbehu prišlo v God of War 3 na konzolu PlayStation 3. Netreba zabúdať na hru, ktorá vypĺňala prázdne miesto v príbehu v podobe God of War: Ascension.

ZDROJ | PlayStation

Pozrite siNa týchto 14 hier sa môžu tešiť majitelia PS4 a PlayStation VR

Po piatich rokoch od poslednej časti sa však konečne dočkáme pokračovania, ktoré nás zavedie do sveta severskej mytológie. Spoločnosť Sony si zároveň pri tejto príležitosti pripravila limitovanú edíciu konzoly PS4 Pro s originálnym dizajnom.

Tzv. Leviathan Gray dizajn je inšpirovaný Kratosovou sekerou a ku konzole dostanete rovnako dizajnový Dualshock 4 ovládač. Konzola PS4 bude vo verzii Pro s úložiskom 1 TB. Ak sa vám však páči len ovládač, bude sa dať kúpiť aj samostatne.

ZDROJ | PlayStation

Pozrite siNa PlayStation 4 prichádza kultová záležitosť Jak and Dexter

God of War Limited Edition PS4 Pro bundle bude dostupný spolu s hrou od 20. apríla 2018 za cenu 455 eur. Špeciálna verzia konzoly by mala byť dostupná aj na Slovensku.

Ak si chcete kúpiť iba konzolu s hrou, no dizajn sa vám nepáči, k dispozícii bude aj klasická Jet Black edícia konzoly s hrou. Neviem ako vy, ale my už sa nového God of War nevieme dočkať.

ZDROJ | PlayStation

 

ZdrojPlayStation Blog

Komentáre k článku