Sondors opäť prekvapuje štýlovými elektrobicyklami za prijateľné ceny

ZDROJ | Sondors

Značku Sondors za posledné roky preslávilo trojkolesové elektrické auto, ale aj elektrobicykle. Najnovšie firma predstavila tri prepracované bicykle za rozumné ceny.

Sondors v minulosti spustil kampaň elektrobicykle pre každého, v rámci ktorej ponúkal podarené elektrické bicykle za dostupné ceny. Novinky sú síce o niečo drahšie, no ponúkajú vylepšený dizajn, ktorému dominuje prepracovaný rám a 1 kWh batéria.

ZDROJ | Sondors

Pozrite siSondors má trojkolesový elektromobil za 10 000 dolárov

Ide o tri modely novej línie Elite, ktorá zahŕňa horský bicykel Sondors Rockstar, mestský bicykel Sondors Cruiser a fat-bike Sondors LX. Každý z nových modelov disponuje výkonným motorom Bafang M620 mid-drive, ktorý by mal dosahovať celkový výkon až 1 500 W. Bude otázne, ako sa výrobca popasoval s reťazou, keďže takýto extrémny výkon môže reťaz pri elektrických bicykloch poškodiť.

Model Sondors Rockstar ponúka odpruženie na celom bicykli a dojazd, ktorý by mal dosahovať 64 až 96 kilometrov na jedno nabitie v závislosti od štýlu jazdy. Samozrejmosťou sú integrované svetlá, no tiež užitočná funkcia diaľkového ovládania výšky sedla.

ZDROJ | Sondors

Cena tohto modelu je 2 499 dolárov, čo rozhodne nie je málo, no v porovnaní s podobnými bicyklami konkurencie ide o prijateľnú cenu.

ZDROJ | Sondors

Pozrite siSondors spúšťa kampaň elektrobicykle pre každého s rekordne nízkymi cenami

Model Sondors LX ponúka predné odpruženie, tučné 26″ kolesá charakteristické pre fat bike a cenu 1 999 dolárov.

ZDROJ | Sondors

Posledný model je Sondors Cruiser, ktorý určený do mesta, o čom svedčí aj vydarený mestský retro dizajn s bielymi kolesami a hladkými gumami. Cena je taktiež prijateľných 1 999 dolárov.

ZDROJ | Sondors

Všetky tri modely bicyklov od Sondors by mali byť dostupné od októbra tohto roku. Pokiaľ by ste mali o tieto nádherné bicykle z dielne Sondors záujem, musíte pred kúpou zložiť depozit 299 dolárov.

ZdrojSondors

Komentáre k článku