Smarthodinky Polar Grit X ponúkajú 100 hodinovú výdrž na jedno nabitie

ZDROJ | Polar

Polar predstavil nový model smarthodiniek Grit X. Zdôrazňuje najmä výdrž na jedno nabitie, no funkciami poteší aj tých najoddanejších športových nadšencov.

ZDROJ | Polar

Smartwatch by mali vydržať 40 hodín so všetkými funkciami, pri aktivovanom šetriči energie majú poskytnúť až 100 hodín energie, pokým ich budú musieť pripojiť na nabíjačku.

Polar Grit X ponúka štandardnú zostavu funkcií. Nájdete tu GPS s trackerom, kompas, výškomer a monitor srdcovej frekvencie Sleep Plus Stages. Funkcia má automatické meranie – všetko, čo musíte urobiť, je mať nasadené hodinky počas spánku. Automaticky rozpozná kedy zaspíte, všetky prehľady a fázy spánku potom nájdete v appke Polar Flow.

ZDROJ | Polar

Mimochodom, okrem aplikácie Polar Flow je k dispozícii aj webová služba, ktorá uchováva všetky vaše údaje o tréningoch, aktivitách, spánku, plánovaní či správach o pokroku spoľahlivo na jednom mieste.

Pozrite siPolar Vantage – nové hodinky stvorené pre efektívny tréning

Funkcia Hill Splitter slúži na sledovanie vašich segmentov do- a z kopca s podrobnými štatistikami. Pribudol asistent FuelWise, ktorý sa postará aj o to, aby ste pravidelne dopĺňali energiu. Nástroj vie posielať dva druhy pripomenutí. Upozorní na čas doplnenia sacharidov a postará sa o to, aby ste mali pravidelný prísun tekutín. Frekvenciu pripomenutí si môžete upraviť tak, aby vyhovovali vašim podmienkam a osobným preferenciám.

ZDROJ | Polar

Nájdete tu predpoveď počasia, monitoring kvality spánku a ďalšie nástroje slúžiace na trénovanie. Všetky funkcie Grit X nájdete podrobne rozpísané na tejto stránke.

ZDROJ | Polar

Hodinky majú niekoľko certifikátov kvality (napr. MIL-STD-810G) a vedia si poradiť s vlhkosťou, extrémnymi teplotami, otrasmi a pádmi. Odolnosť voči vode je do 100 m (WR100).

ZDROJ | Polar

Hodinky majú 47 x 47 x 13 mm a hmotnosť 64 gramov s remienkom (44 g bez neho). Spevnené puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, zadný kryt je vystužený sklenenými vláknami. Li-pol batéria má kapacitu 346 mAh, Bluetooth je vo verzii Low Energy.

ZDROJ | Polar

Inteligentné hodinky Polar Grit X sa predávajú za 429,95 dolárov. Na výber je niekoľko farebných verzií remienkov, ktoré sa dajú kúpiť aj samostatne v cenách od 30 do 50 dolárov.

ZdrojPolar

Komentáre k článku