Smart zámky značky August sú po novom ešte viac smart

ZDROJ | August

Smart zariadenia nám zjednodušujú život a z roka na rok sú lepšie, bezpečnejšie a lacnejšie. Spoločnosť August prináša na trh tri nové smart zariadenia, vďaka ktorým budete spávať pokojnejšie.

Prvým novým produktom je August Smart Lock Pro + Connect. Ide momentálne o najlepšie vybavený smart zámok, ktorý podporuje štandardy Wi-Fi, HomeKit, Bluetooth a Z-Wave Plus, ktoré umožňujú zámok napojiť na už existujúce siete ako napríklad Samsung SmartThings. Cena August Smart Lock Pro + Connect je 279 dolárov, pričom v predaji je už dnes.

ZDROJ | August

Pozrite siShield by LAMAX Tech – bezdrôtový (ne)bezpečnostný systém

Druhým novým produktom je August Smart Lock, ktorý sa už viac podobá na klasický zámok. Tento model má byť atraktívny cenou 149 dolárov, pri ktorej nechýba podpora novej funkcie DoorSense. Na druhej strane absentuje podpora HomeKit-u, ktorú ale môže nahradiť Alexa alebo Google Assistant. Rovnako ako Pro verziu, aj August Smart Lock je dostupný v predaji už dnes.

ZDROJ | August

Pozrite siSecure360 – s touto kamerou vám auto neukradnú

DoorSense, rozpozná, či ste poriadne zavreli dvere pri odchode. Aplikácia August vás pri odchode upozorní v prípade, že ste nezavreli dvere. Funkcia Auto-Lock na druhej strane umožňuje nastaviť dobu, po ktorej sa majú dvere automaticky zamknúť. Ďalšia zaujímavá funkcia Active Monitoring dokáže odoslať notifikáciu napríklad v prípade, keď sa deti vrátia zo školy, alebo keď upratovacia služba odíde z domu. Active Monitoring je aktuálne ešte v beta testovaní.

Tretím a posledným produktom je August Doorbell Cam Pro. Tento smart zvonček vás upozorní notifikáciou v prípade, že vám niekto zazvoní, alebo ak je zaznamenaný nejaký pohyb pred kamerou. Cez aplikáciu August môžete vidieť kto zvoní aj v prípade, že nie ste doma. Táto nová generácia zvončeku má aj zabudované svetlo, ktoré môže večer odstrašiť nezvaných hostí.

ZDROJ | August

Vylepšená je aj po softvérovej stránke, kde pribudla funkcia HindSight. Tá uloží záznam z kamery ešte predtým, než sa zaznamená nejaký pohyb. August Doorbell Cam Pro bude v predaji od 10. októbra, pričom predobjednať si ho môžete za 199 dolárov.

ZDROJ | August

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojAugust

Komentáre k článku