Smart Merge – už žiadne duplicitné kontakty

Ak sa pozriete do svojho zoznamu kontaktov, určite tam aj vy nájdete niekoľko duplikátov. Často sa totiž stane, že si rovnaké telefónne číslo uložíte pod rôznymi menami a podobne. Naša dnešná aplikácia vám pomôže zbaviť sa duplikátov navždy.

Smart Merge 7 Smart Merge 10

Ako už prezrádza samotný názov aplikácie Smart Merge, jej hlavnou úlohou je inteligentne vyhľadať duplikáty kontaktov a ponúknuť vám ich jednoduché prepojenie. Samozrejme pre použitie funkcie musíte najprv aplikácii povoliť prístup ku kontaktom.

Následne aplikácia prehľadá vaše kontakty a ponúkne vám možnosť vymazania duplikátov, prípadne ich spojenia do jedného kontaktu. Výsledky pritom Smart Merge prehľadne delí na tie, ktoré sú rovnaké, tie ktoré majú rovnaké číslo, e-mail, alebo meno.

Smart Merge 8 Smart Merge 3

Hravo tak pomocou tejto aplikácie objavíte duplikátne kontakty. Tie môžete následne jednotlivo skontrolovať a vymazať, prípadne tak môžete urobiť aj hromadne. Odporúčame však pred ich vymazaním vykonať kontrolu. Aj napriek tomu, že aplikácia je pomerne presná, môže sa stať, že niektoré kontakty neodhadne presne.

Smart Merge 2 Smart Merge 6

Kontrola duplikátov je však iba jedna z vlastností, ktoré aplikácia Smart Merge ponúka. Okrem toho v nej nájdete aj možnosť zálohovania vašich kontaktov do Cloudu. Okrem synchronizácie s niektorým z online účtov tak budete mať k dispozícii ďalšiu zálohu.

Smart Merge 9 Smart Merge 4

Poslednou možnosťou využitia aplikácie je jednoduchá a rýchla filtrácia kontaktov. Ak potrebujete rýchlo vyhľadať kontakty, ktoré sú zaradené do určitej skupiny, alebo ku ktorým máte pridaný dátum narodenia, môžete tak rýchlo urobiť priamo v aplikácii.

Filtrácia kontaktov sa však hodí aj na to, aby ste si vedeli rýchlo zobraziť kontakty, ktoré obsahujú len e-mailovú adresu. Často sa totiž stáva, že niektoré e-mailové aplikácie automaticky pridávajú e-mailové adresy do vášho zoznamu kontaktov.

Smart Merge73%

Veľkosť:
23,5 MB
Platforma:
Android 4.0 a novší, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Smart Merge je vynikajúcou aplikáciou ak sa rozhodnete konečne urobiť poriadok vo vašich kontaktoch a odstrániť všetky duplikáty a náhodne pridané kontakty.

Komentáre k článku