Slúchadlá Master & Dynamic MW08 prinášajú hybridné ANC

ZDROJ | Master & Dynamic

Najnovší model plne bezdrôtových slúchadiel Master & Dynamic MW08 kombinuje prémiové materiály s hybridnou funkciou aktívneho potláčania hluku. Slúchadlá prichádzajú na trh s novinkou v hodine dvanástej, posledný model, M&D MW07 Plus, bol predstavený v roku 2019.

ZDROJ | Master & Dynamic

Spoločnosť Master & Dynamic je už tradične známa svojim dobrým zvukom. Nový model prichádza s podobným dizajnom ako predchádzajúca generácia, výrobca však použil nové materiály, hybridné aktívne potlačenie hluku (ANC), režimy okolitého zvuku a tiež väčšie meniče. Používateľov určite potešia menšie rozmery.

ZDROJ | Master & Dynamic

Slúchadlá MW07 Plus mali acetátový obal, nová generácia používa keramický obal s hliníkovým pásom, ktorý obklopuje anténu okolo okraja. Výsledný dizajn je mimoriadne efektný, otázkou je, či povrch nebude rýchlo posiaty odtlačkami prstov.

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic MW08 sa ovládajú multifunkčným tlačidlom na pravom slúchadle – zapnete/zastavíte prehrávanie, preskočíte skladby, spustíte hlasového asistenta a slúži aj na párovanie so zariadením. Na ľavom slúchadle si regulujete hlasitosť zvuku a aktivujete režimy ANC.

ZDROJ | Master & Dynamic

Nabíjacie puzdro je z nehrdzavejúcej ocele, USB-C port sa presunul na pravú stranu.

Pozrite siBezdrôtové slúchadlá Master&Dynamic MW07 Plus napravili chyby z minulosti

ZDROJ | Master & Dynamic

Každé slúchadlo má tri mikrofóny, podľa slov výrobcu toto riešenie ponúka vynikajúce výsledky v eliminovaní nežiadúcich ruchov, napríklad vetra.

Hybridné ANC je k dispozícii v dvoch režimoch: ANC Max a All Day ANC. Slúchadlá tiež ponúkajú dva režimy priepustnosti okolitého zvuku – Voice (Hlas) a Awareness (Povedomie), tieto režimy sú praktické v bežnom živote.

ZDROJ | Master & Dynamic

O zvuk sa starajú 11 mm beryliové reproduktory, vyladiť si ho budete môcť pomocou aplikácie M&D Connect. Okrem nastavení zvuku budete informovaní o kapacite batérie, či možnosti výberu režimov ANC.

ZDROJ | Master & Dynamic

Model MW08 sľubuje výdrž na jedno nabitie až 12 hodín, čo sa radí k rekordne dlhej výdrži. Nabíjacie puzdro dodá energiu na ďalších 30 hodín. Nenájdete tu podporu bezdrôtového nabíjania, nechýba však rýchlo nabíjanie. Za 15 minút si dobijete puzdro na 50 % kapacity, plné nabitie trvá 45 minút.

Slúchadlá sú odolné voči potu a vlhkosti (IPX5), takže si ich môžete pribaliť aj na športové aktivity.

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic MW08 sa začnú predávať 30. marca za 299 dolárov. V ponuke sú v rôznych farbách, okrem konzervatívnych (čierna, biela) si budete môcť vybrať napríklad striebornú, modrú či hnedú.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku