Slúchadlá Fidelio T1 ukazujú, že Philips to s audiom stále veľmi dobre vie

ZDROJ | Philipsbezdrôtové slúchaldá

Keď som testoval náhlavné slúchadlá Philips Fidelio L3, urobili na mňa poriadny dojem. Koncern teraz prichádza s vlajkovou loďou true wireless slúchadiel Fidelio T1. Prinášajú nové štandardy pre dizajn, konštrukciu a najmä prémiovú kvalitu zvuku.

Slúchadlá majú dvojitú akustickú konštrukciu s 10 mm dynamickými meničmi. Poslucháči sa vraj môžu tešiť na mohutné basové tóny s rýchlou a detailnou odozvou výšok.

ZDROJ | Philips

Pokročilý systém hybridného potlačenia hluku Advanced Hybrid Noise Cancelling Pro+ a vynikajúca pasívna izolácia hluku zabezpečujú vysokú kvalitu zvuku aj v tom najhlučnejšom prostredí.

ZDROJ | Philips

O bezdrôtový prenos zvuku sa stará Bluetooth 5.2. Google Fast Pair uľahčuje vyhľadávanie a jednoduché párovanie s Android zariadeniami. Fidelio T1 sa jednoducho používajú vďaka dotykovému ovládaniu, ktoré umožňuje prehrávanie, posúvanie a pozastavovanie skladieb. Funkcia Push-to-talk slúži na hlasové ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Google.

ZDROJ | Philips

Philips Fidelio T1 sú vybavené aj LDAC kodekom, ktorý zabezpečuje prehrávanie hudby s vysokým rozlíšením.

Slúchadlá sú vybavené šiestimi mikrofónmi, tromi v každom slúchadle. Dva mikrofóny slúžia na elimináciu hluku, tretí je určený na hovory. Slúchadlá sú odolné voči striekajúcej vode so stupňom ochrany IPX4, čo poteší aktívnych športovcov.

ZDROJ | Philips

Pozrite siSo slúchadlami Philips Fidelio L3 budete aj spávať

Kvalitu potlačenia hluku zlepšuje aj vynikajúca pasívna izolácia hluku, ktorá je dosiahnutá veľkorysou ponukou šiestich veľkostí silikónových náušníkov a troch veľkostí náušníkov z peny Comply. Tie zaručujú pevné a pohodlné nosenie pre všetkých používateľov.

ZDROJ | Philips

Nadštandardná je i výdrž batérie, ponúka až 9 hodín prehrávania s aktívnym potláčaním hluku. Ďalších 25 hodín získate cez nabíjacie puzdro. V prípade, že nevyužijete ANC, získate 13 + 35 hodín prehrávania. Novinku nabijete za dve hodiny, 15-minútové rýchlonabíjanie vám zabezpečí jednu hodinu prehrávania.

ZDROJ | Philips

Infračervený snímač rozpozná, kedy máte slúchadlá v ušiach a používate ich. Ak si jedno z nich vyberiete, dokáže pozastaviť prehrávanie. Prepínač úloh vám umožní používať len jedno slúchadlo v monofónnom režime.

Philips Fidelio T1 sú na výber v čiernej alebo striebornej farbe s povrchovou úpravou z brúseného kovu na slúchadlách a s vložkou z kože Muirhead (v čiernej alebo hnedej farbe) na hornej strane puzdra. Cenu a dostupnosť zatiaľ nepoznáme.

ZDROJ | Philips

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku