Slúchadlá Crossfade M-80 kúpite aj v luxusnej bielej

Nie každému postačia bežné slúchadlá, ktoré dostanete k svojmu smartfónu, alebo hudobnému prehrávaču. Ak aj vás už tie štuplíky z balenia omrzeli a hľadáte niečo lepšie, výkonnejšie a tiež štýlovejšie, možno vás oslovia nové slúchadlá V-Moda Crossfade M-80, ktoré okrem toho, že dobre vyzerajú dokážu potlačiť okolitý hluk.

V-Moda Crossfade M-80

Ak si niekedy vyskúšate slúchadlá schopné potlačiť okolitý hluk, pravdepodobne už nebudete chcieť iné. Momentov, kedy sa môžete naplno venovať vašej hudbe a nerušia vás žiadne nežiaduce zvuky okolia totižto nie je veľa. Podobný pôžitok vám môžu zabezpečiť aj slúchadlá V-Moda Crossfade M-80, ktoré sa práve dostávajú na trh aj v nádhernej bielej perleťovej farbe. Doteraz ste si ich totižto mohli zakúpiť len v matnej čiernej. Darmo biela je módna a tak na tento trend musia reagovať aj výrobcovia. Za vašu investíciu na úrovni 230 USD (189,93 €), získate skutočne ojedinelý kus hardvéru. Elegantné biele prevedenie a kombinácia kvalitných materiálov, ako napríklad hliník je prísľubom ojedinelých zážitkov. Hliník v tomto prípade, rovnako ako pri čiernej verzii nie je použitý na okrasu. Kvalitu spracovania slúchadiel potvrdzuje aj to, že bez problémov splnili podmienky vojenských štandardov odolnosti, MIL-STD-810G.

V-Moda Crossfade M-80

O vernú reprodukciu vašej hudby sa postará dvojica dvojmembránových budičov s priemerom 40 mm. Jasné, niečo podobné nájdete aj v konkurenčných slúchadlách, ale v prípade M-80 sú samotné meniče skryté v pene s technológiou BLISS. Pýtate sa čo to je? BLISS je špeciálna pena, ktorá sa dokáže dokonale prispôsobiť vašim ušiam a to bez toho aby na ne vyvíjala nadmerný tlak. Navyše použitím tejto technológie slúchadlá vraj dokonale izolujú okolitý hluk. Vašu hudbu si tak budete môcť konečne užívať naplno, bez ohľadu na to či sa nachádzate v lietadle, hlasnej domácnosti, alebo práve na diskotéke. Ak ste majiteľom iPhonu, alebo iPodu Touch, istotne oceníte aj samostatné ovládanie na kábloch, ktoré sú mimo iného potiahnuté kevlarom, pre zvýšenie odolnosti. Ak vaša personalizácia výberom farby nekončí, môžete si svoje M-80 vybaviť aj štítkami s vlastným gravírovaním.

V-Moda Crossfade M-80

Foto: V-Moda

Komentáre k článku