Sledujte MS v hokeji cez oficiálnu aplikáciu 2019 IIHF powered by ŠKODA

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 začínajú už zajtra a ani tento ročník sa nezaobíde bez svojej oficiálnej mobilnej aplikácie, vďaka ktorej vám neunikne žiaden dôležitý moment.

Aplikácia 2019 IIHF powered by ŠKODA je už tradične dostupná pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android a dostupná je celkom zdarma. Aj keď aplikácia stavia na základoch predchádzajúcich verzií, zmenilo sa v nej viac, než len ročník v jej názve.

Tvorcovia nasledujú najnovšie trendy a do aplikácie pridali podcasty, v ktorých budete mať možnosť počuť Jamesona Richardsona a jeho hostí, ktorí budú spoločne komentovať celý priebeh šampionátu na Slovensku. Aplikácia samozrejme nezostáva iba pri zvuku a ponúkne aj video-zostrihy, ktoré budú dostupné nielen po zápase, ale už aj počas zápasu.

Zmenou prešlo aj zobrazenie súpisiek, štatistík tímov a profily hráčov. Tieto časti aplikácie boli ešte v čase písania tohto článku prázdne, no tesne pred začatím prvého zápasu sa začnú plniť prvými dátami.

Pozrite siNezmeškajte jediný zápas z IIHF 2019 s TECHBOX kalendárom

Medzitým si v aplikácii môžete bezplatne tipnúť víťazov zápasov, ako aj konečné skóre zápasu. V tipovaní môžete súťažiť s vašimi priateľmi cez Facebook.

Ak aplikácii povolíte zasielanie upozornení, pri jednotlivých zápasoch si môžete aktivovať upozornenia na všetky, alebo špecifické udalosti. Či už si nechcete nechať újsť začiatok zápasu, alebo zápas nemôžete sledovať/počúvať a chcete vedieť iba o góloch, aplikácia vás na tieto udalosti bez problémov upozorní.

Aplikácia je okrem hlasových upozornení kompletne lokalizovaná do slovenského jazyka a jej prostredie plne podporuje tablety, takže si čerstvé informácie zo šampionátu užije skutočne každý fanúšik ľadového hokeja bez ohľadu na preferované zariadenie.

2019 IIHF powered by ŠKODA92%

Veľkosť:
91,6 MB
Platforma:
iOS 10 alebo novší, Android 4.1 alebo novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia 2019 IIHF powered by ŠKODA vám umožní sledovať celé dianie hokejového šampionátu na Slovensku z vášho smartfónu alebo tabletu bezplatne a s množstvom pridaných funkcií oproti predchádzajúcim verziám.

Komentáre k článku