Sense with Voice od spoločnosti Hello sa postará o váš spánok

ZDROJ | HelloSense with Voice

Spoločnosť Hello predstavila nové zariadenie Sense with Voice, ktoré je vylepšenou verziou predchodcu z úspešnej KickStarter kampane spred dvoch rokov.

Spolu s hlasovými príkazmi výrobca pribalil aj menší kruhový senzor sledujúci kvalitu vášho spánku. Ten by ste mali umiestniť pod vankúš, na ktorom pravidelne spíte.

https://youtu.be/Ru1jZT5042M

Nový model dokáže prostredníctvom svojich senzorov zbierať údaje o aktuálnej teplote, vlhkosti a kvalite vzduchu, dokonca dokáže detektovať oxid uhličitý, prchavé organické zlúčeniny, barometrický tlak a mnohé ďalšie veci, ktoré podľa tvorcov vplývajú na váš spánok.

Vďaka zabudovanému digitálnemu mikrofónu a potlačovaniu ozveny je zariadenie schopné vás počuť aj počas aktívneho alarmu kdekoľvek v spálni.

Pozrite siPowerBulb: nabite si smartfón priamo z vašej stolnej lampy

Sense with Voice
ZDROJ | Hello

Sense with Voice nie je len o spánku, ale ponúka aj doplnkové funkcie spojené s inteligentnou domácnosťou. Aktuálne je systém schopný pracovať so žiarovkami Philips Hue a termostatom Nest, čím vám spríjemní zobúdzanie sa postupným rozsvietením ideálne vyhriatej izby.

Sense with Voice
ZDROJ | Hello

Spoločnosť sľubuje rozširovanie zoznamu podporovaných žiaroviek, termostatov či iných zariadení spadajúcich do kategórie inteligentnej domácnosti. Už teraz je možné všetky funkcie ovládať hlasovými príkazmi.

Nechýba ani aplikácia na platforme iOS a Android, ktorá zabezpečí komplexné nastavenia, prehľad zozbieraných údajov s ich vyhodnotením a analýzou.

Pozrite si15 gadgetov, s ktorými potešíte malých i veľkých

Sense with Voice
ZDROJ | Hello

Zaujímavosťou však je, že novinka by mala byť zameraná práve na sledovanie spánku, ale podľa kritikov je opak pravdou. Ak vás však Sense with Voice presvedčil prídavnými funkciami, je možné ho kúpiť za 149 dolárov (približne 134 eur) na stránke výrobcu alebo prostredníctvom Amazonu, Targetu alebo Best Buyu.

Sense with Voice
ZDROJ | Hello

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojHello

Komentáre k článku