Sennheiser pripravil limitovanú edíciu slúchadiel HD 25 Limited

ZDROJ | Sennheiser

Sennheiser pri príležitosti 75. výročia vzniku spoločnosti vydal limitovanú edíciu slúchadiel Sennheiser HD 25 Limited a o tretinu znížil ich cenu. Získať ich však nebude jednoduché.

Slúchadlá HD 25 boli predstavené v roku 1988 a rýchlo sa stali ikonickými. Obľubovali ich DJ-ovia a ďalší zvukoví profesionáli po celom svete. Limitovaná séria má jedinečný hliníkový povrch a je vyrábaná tak, aby odolala aj intenzívnemu používaniu. Pravdaže, pohodlné slúchadlá aj dnes prinášajú vysokú kvalitu zvuku.

ZDROJ | Sennheiser

Ako sa dostanete k takémuto skvelému úlovku? Bohužiaľ, nedajú sa jednoducho objednať a kúpiť. Musíte mať aj trochu šťastie a dúfať, že ak si objednáte štandardnú verziu Sennheiser HD 25, získate práve túto limitovanú edíciu. Sennheiser tvrdí, že vyrobilo až 25 000 párov edície HD 25 limited a sú k dispozícii na celom svete.

ZDROJ | Sennheiser

Viete, že…

V rokoch 1989 až 2004 ich používala spoločnosť British Airways pre cestujúcich na palube nadzvukových lietadiel Concorde. Vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu v prostrediach s vysokým hlukom sa dokonale hodili na cestovanie v lietadlách, blokovali hluk motora a vetra vďaka svojej uzavretej konštrukcii a bezpečnému nasadeniu. Hudobní profesionáli a umelci si toho všimli, slúchadlá sa cestujúcim natoľko páčili, že si ich občas so sebou vzali.

Pozrite siSennheiser uvádza novú radu slúchadiel 300 Pro

Limitovaná edícia sa predáva s ďalším párom kanárikovo žltých chráničov sluchu. Tie sú inšpirované ďalšími ikonickými slúchadlami – Sennheiser HD 414. Spoločnosť znížila ich cenu, zo 149,95 na 99,95 $. Limitovaná edícia s akciovou cenou bude k dispozícii do konca júna, potom dostanú slúchadlá pôvodnú cenu.

Aktualizované: Aj keď sa v tlačovej správe uvádzalo, že táto limitovaná séria sa nebude dať bežne kúpiť, na webe sme ich našli v ponuke za 125 €.

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku