Sennheiser Ambeo – štuplové slúchadlá s nahrávaním

ZDROJ | Sennheiser

Audio profesionál Sennheiser prichádza do Vegas so špeciálnymi slúchadlami Sennheiser Ambeo, ktoré dokážu okrem prehrávania hudby aj nahrávať zvuky okolitého prostredia vo vysokej kvalite.

sennheiser-ambeo-smart-surround4
ZDROJ | sennheiser

Ide o tzv. technológiu binarálneho audia, ktoré nahráva zvuky okolitého prostredia a prehráva ich späť vo vysokej kvalite. Nové slúchadlá tak môžu slúžiť prímarne pre zvukárov na nahrávanie kvalitného audia.

Pred rokom Sennheiser predstavil technológiu 3D audio a mikrofón Ambeo VR, pomocou ktorého dostanú hry a filmy oveľa viac realistické zvuky.

sennheiser-ambeo-smart-surround2

Pozrite siSony má nové slúchadlá s podporou technológie EXTRA BASS

Pomocou slúchadiel dovolí aj ostatným využiť túto technológiu. Sennheiser Ambeo Smart Surround headphones sú dve biele štuplové slchadlá so zabudovanými mikrofónmi.

Zvuky môžete pohodlne nahrávať počas ich nosenia a následnej si ich cez mobilnú aplikáciu prehráte spätne. Slúchadlá môžete tiež využiť pri natáčaní videí na smartfón, čím si do nich vytvoríte kvalitný zvukový záznam.

Nahrávanie a ovládanie zariadenia prebieha cez ovládací panel, ktorý bude obsahovať špeciálne tlačidlo pre nahrávanie a bude sa nachádzať na kábli slúchadiel.

sennheiser-ambeo-smart-surround1
ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siBeyerdynamic Xelento remote – nemecké slúchadlá pre nemecké peňaženky

Podrobnejšie detaily zatiaľ Sennheiser neoznámil. Z fotografií môžeme usúdiť, že firma prešla na lightning konektor z iPhone. Sennheiser zároveň potvrdzuje, že slúchadlá budú podporovať aj USB-C konektor.

Cena teda zatiaľ oznámená nebola, no čo sa týka vydania, Sennheiser naznačil druhú polovicu roka 2017.

sennheiser-ambeo-smart-surround5
ZDROJ | sennheiser

Zdrojsennheiser

Komentáre k článku