Sen.se ThermoPeanut – teplomer v tvare búrskeho orecha

Sen.se ThermoPeanut

ThermoPeanut je jednoduchý produkt – teplomer, ktorým tvarom pripomína búrsky orech – vám umožní mať prehľad o aktuálnej teplote prostredia, kdekoľvek sa nachádzate.

Sen.se ThermoPeanut
ZDROJ | Sen.se

Sen.se ThermoPeanut je teplotný senzor v tvare, ktorý pripomína búrsky orech.

Sen.se ThermoPeanut
ZDROJ | Sen.se

 

Rozmery produktu sú 45 x 25 x 5 milimetrov a jeho hmotnosť je 7,5 gramu. Produkt môžete umiestniť v interiéri, napr. v detskej izbe a kuchyni ale aj v chladničke, aute, príp. ho môžete nosiť so sebou.

https://www.youtube.com/watch?v=yan820C5Q9o

Informácie o aktuálnej teplote v prostredí sa prostredníctvom Bluetooth Smart odosielajú do aplikácie vo vašom mobilnom telefóne. Ak je teplota vyššia alebo nižšia než je potrebné, aplikácia v mobilnom telefóne vás na to upozorní podľa vami prednastavených hodnôt.

Sen.se ThermoPeanut
ZDROJ | Sen.se

 

Ak nie je produkt synchronizovaný so žiadnym z mobilných telefónov, tabletov, „oriešok“ vás dokáže upozorniť aj pomocou Piezo reproduktora, ktorý vás môže upozorniť až 90dB zvukom. Teplotný senzor je možné používať v prostredí s teplotou v rozpätí -20° až 60°C.

Sen.se ThermoPeanut
ZDROJ | Sen.se

 

V aplikácii môžete vidieť aktuálnu teplotu, rozpätie hraničných teplôt, ale aj vývoj teploty v rámci časového úseku. Môžete používať viacero senzorov v rôznych miestnostiach, ale aj jeden. Informácie môžete v rámci aplikácie zdieľať vo viacerých zariadeniach súčasne. Aplikáciu je možné inštalovať v rámci operačných systémov iOS 8.0+ a Android 4.3+.

Pozrite siLogitech Pop Home Switch – filmový večer jedným stlačením

V blízkej budúcnosti by mal byť Sen.se ThermoPeanut kompatibilný s platformou IFTTT, pomocou ktorej budete môcť inteligentné produkty vzájomne kombinovať a synchronizovať.

Sen.se ThermoPeanut
ZDROJ | Sen.se

V produktovej línii Sen.se Peanut existuje aj viacero produktov, ktoré fungujú podobným spôsobom, napr. MedPeanut, ktorý vám pripomenie užívanie liekov, PeanutButton, pomocou ktorého si jedným stlačením uvaríte kávu alebo zapnete lampy a ďalšie. Momentálne však nie sú dostupné bližšie informácie a zatiaľ nie je možné stať sa ich majiteľom.

Pozrite siOri – stlačením tlačidla zmeníte spálňu na pracovňu

https://www.youtube.com/watch?v=i_Bj-1bWOGc

Cena ThermoPeanut je momentálne 29€. Ak si objednáte viac, ako jeden kus, v rámci Európy a Spojených štátov amerických je distribúcia produktu bezplatná.

ZdrojSen.se

Komentáre k článku