Segway Drift W1 – korčule budúcnosti, pri ktorých o pády nebude núdza

ZDROJ | Segway

Firma Segway-Ninebot, ktorá na trh prišla s elektrickými presúvadlami, oznámila nový produkt. Segway Drift W1 sú balančné korčule, ktoré nahradia tie kolieskové.

https://www.youtube.com/watch?v=UO4JsKrWZzY

Firma Segway-Ninebot spravila revolúciu s mestskými presúvadlami. Po bežných presúvadlách, či tých zmenšených, robotoch a kolobežkách prichádza ďalší revolučný produkt, ktorý bude slúžiť na presúvanie sa po meste – elektrické balančné korčule.

Jedná sa o prvý produkt z kategórie Segway e-Skates. Korčule využívajú balančnú technológiu, ktorú poznáme z klasických Segway presúvadiel.

ZDROJ | Segway

Pozrite siMiniPRO – novinka z dielne Segway

Firma  Segway-Ninebot hovorí o novom trende elektrických korčúľ, ktoré pošlú bežné kolieskové korčule do minulého storočia.

Výhodou korčúľ Segway Drift W1 je nízka hmotnosť, takže sa dajú jednoducho prenášať a tiež kompaktnosť. Kolieska sú navrhnuté tak, aby zvýšili stabilnosť a ovládanie pomocou balansu.

Tu však treba byť opatrný, keďže samotné ovládanie Segwayu či hoverboardu je nezvyklé a náročné a ľahko sa stane, že stratíte rovnováhu a spadnete. Pri korčuliach, kde sa nemáte ani čoho chytiť, to môže byť riziko ešte vyššie.

ZDROJ | Segway

Pozrite siNinebot by Segway KickScooter ES1 – elektrická kolobežka nielen do mesta

Na druhej strane Segway Drift W1 disponujú protišmykovými podložkami, ktoré sľubujú stabilitu nohy a komfort. K dispozícii budú v čiernej a bielej farbe.

Novinka bude ukázaná v rámci výstavy IFA 2018 v Berlíne počas press konferencie Segway a to 30. augusta 2018. Cena a aj bližšie informácie o dostupnosti zatiaľ firma Segway-Ninebot neprezradila. Ako poznáme firmu Segway, o nízku cenu určite nepôjde.

Môžeme sa však už teraz tešiť na nový druh elektrických korčúľ, ktoré budeme vídať jazdiť po mestách. Hlavné je, aby to firma nezanedbala s bezpečnostným aspektom. Čo na túto novinku z dielne Segway-Ninebot poviete?

ZdrojSegway

Komentáre k článku