SearchApp – slovenský Facebook vyhľadávač už aj pre Android

Zhruba pred rokom sme vám predstavili zaujímavý Facebook vyhľadávač od Slováka, ktorý dokáže vyhľadať ľudí na tejto sociálnej sieti na základe rôznych parametrov. Teraz tento vyhľadávač prichádza vo vylepšenej verzii a tiež ako aplikácia pre Android.

Prepracovanú verziu vyhľadávača nájdete na adrese searchapp.io, ktorá je lokalizovaná do slovenčiny, češtiny, angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny a portugalčiny. Lokalizácia vás ale neobmedzuje vo vyhľadávaní a tak vďaka SearchApp môžete vyhľadávať naprieč celým svetom.

Na základe určitých parametrov, ako súčasné zamestnanie, bydlisko, škola či vzťah môžete vyhľadať ľudí spĺňajúce zvolené parametre, čo vám nedovoľuje ani samotný Facebook. Mobilná aplikácia pre Android vyzerá podobne, ako webová verzia. Nemá v podstate žiadne prepracované používateľské prostredie, no to aplikácii ani nechýba. Aplikácia je svižná a ľudí vyhľadá takmer okamžite.

Samozrejme, aplikácia vám nájde len tých ľudí, ktorí majú zvolené údaje verejne dostupné na Facebooku. To sa bohužiaľ postupom času mení, pretože ľudia si už dávajú pozor, aké údaje majú na Facebooku zvolené. Aj tak sa ale vďaka SearchApp môžete ľahko spojiť s ľuďmi, ktorých ste na Facebooku nevedeli cez obyčajný vyhľadávač nájsť.

Ak by som mal aplikácii niečo vytknúť, týkalo by sa to tlačidiel Hľadaj a Reset. Jedným tlačidlom začnete vyhľadávanie podľa zvolených parametrov a druhým tlačidlom si vymažete celý formulár. Tieto tlačidlá sú hneď pri sebe, sú rovnako zafarbené a po stlačení tlačidla Reset sa vás aplikácia neopýta, či naozaj chcete vymazať všetky údaje. Môže sa tak ľahko stať, že si vymažete údaje, ktoré ste tam prácne zadávali.

Pozrite siChineasy Cards – naučte sa po čínsky jednoducho pomocou appky

Martin Spano, autor tejto aplikácie sľubuje, že tento drobný nedostatok bude odstránený v najbližšej verzii. Okrem toho sme sa od autora SearchApp dozvedeli, že v príprave je už aj verzia pre iOS, ktorá by mala byť dostupná už v najbližších dňoch.

SearchApp je skutočne šikovná aplikácia, vďaka ktorej si môžete rozšíriť okruh vašich známostí. Aplikácia je navyše zadarmo, funguje na každom Android zariadení, ktoré beží na verzii 4.0.3 a novšej a tak vám nič nebráni vyskúšať si ju.

ZDROJ | Martin Spano

SearchApp pre Facebook97%

Veľkosť:
5,48 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a vyšší
Cena:
0,00 €

SearchApp je šikovná a bezplatná aplikácia, ktorá slúži ako vyhľadávač na sociálnej sieti Facebook. Zadaním niekoľkých parametrov môžete v aplikácii ľahko vyhľadávať ľudí na tejto sociálnej sieti.

Komentáre k článku