SanDisk iXpand – kryt, ktorý rozšíri vnútornú pamäť iPhonu

ZDROJ | SanDisk

Spoločnosť SanDisk si uvedomuje, že nároky používateľa na pamäť smartfónov neutícha. Práve naopak, výrobcovia sa snažia vtesnať do zariadení čoraz vyššiu internú pamäť. Niekedy ale ani tie najvyššie konfigurácie nemusia stačiť a vtedy na rad prichádza SanDisk iXpand.

Ako už nadpis hovorí, SanDisk iXpand je príslušenstvo špeciálne určené pre majiteľov telefónov značky Apple. Jeho úlohou je rozšíriť základnú pamäť iPhonu 6S/6S Plus, a to hneď o tri možné kapacity. Ide o 32 GB, 64 GB či 128 GB.

Pozrite siNové Dual drive USB Type-C od SanDisku prekvapí aj dizajnom

Telefón bude s krytom komunikovať cez Lightning konektor a okrem iného bude slúžiť aj na samotnú ochranu zariadenia.

SanDisk iXpand
ZDROJ | SanDisk

Z AppStore je možné si stiahnuť aj aplikáciu, ktorá je priamo od výrobcu a bude umožňovať rôzne nastavenia synchronizácie medzi telefónom a obalom. Slúžiť bude aj ako virtuálny trezor, a tak bude možné vybraný obsah šifrovať heslom.

Ďalšou vlastnosťou je aj 1 900 mAh batéria, ktorá vraj zdvojnásobí výdrž batérie. Tá sa ale musí dokúpiť a nie je obsahom štandardného balenia.

Novinka je dostupná za cenu 59,99 USD za základnú verziu, 99,99 USD za 64 GB variant a 128 GB kapacita bude stáť 129,99 USD. Dostupná bude v štyroch farbách, a to modrá, šedá, červená a modrozelená.

https://www.youtube.com/watch?v=WrdO6TaYZhw

ZdrojSanDisk

Komentáre k článku