Samsung The Frame – TV namiesto obrazu, alebo obraz namiesto TV

ZDROJ | Samsung

Samsung počas oficiálneho spustenia predaja nových QLED televízorov odhalil aj niekoľko detailov o unikátnom smart televízore The Frame. Už názov naznačuje, že nepôjde o žiadny obyčajný televízor. Novinka je totiž osadená v ráme ako od obrazu a vo vypnutom stave zobrazuje umelecké diela.

recenziaSamsung The Frame – televízor s pridanou umeleckou hodnotou

ZDROJ | Samsung

Samsung The Frame má byť hlavne pre tých, ktorí si nechcú kaziť dizajn obývačky či inej miestnosti obyčajným televízorom s obrovským displejom, ktorý keď je vypnutý, je iba kus čiernej hmoty.

The Frame je unikátny hlavne vďaka rámu, ktorý pripomína rám obrazu. Rám je mimochodom možné vymieňať, takže zapadne do akéhokoľvek štýlu v miestnosti.

ZDROJ | Samsung

Niečo podobné sme už videli v prípade modelu Serif TV, no ten sa na trh akosi nedostal. Minimálne nie na ten náš.

Vďaka novému systému zavesenia televízora No Gap Wall-mount a takmer neviditeľnému pripojeniu Invisible Connection (jediný kábel na všetko) ani nebudete vedieť, že ide o televízor.

ZDROJ | Samsung

Vo vypnutom stave sa totiž spúšťa tzv. Art Mode, ktorý vie zobrazovať viac ako 100 umeleckých diel. Tie je možné vyberať z 10 rôznych kategórií ako krajinky, zvieratá, akcia, maľby apod.

ZDROJ | Samsung

Hoci Samsung neprezradil, o aký televízor ide, môžeme predpokladať, že je to práve nový QLED displej pre čo najlepšie farby a jas. Samsung The Frame by mal byť na trhu už túto jar. Kedy presne a za akú cenu zatiaľ nevieme.

ZDROJ | Samsung

ZdrojSamsung

Komentáre k článku