Samsung Serif TV – keď zmiešate staré s novým

Samsung sa spojil so známou dizajnérskou dvojkou Ronanom a Erwanom Bouroullec, aby vytvoril televízor, ktorý bude iný. Na prvý pohľad sa im to aj podarilo. Nový Samsung Serif TV nie je až tak zaujímavý svojím vnútrom (o ktorom sa nevie prakticky nič), ako svojím dizajnom.

Samsung Serif TV 12

Televízor bol kedysi kusom nábytku, no postupne sa z neho stal len kus elektroniky, ktorý dominoval obývačke či spálni obrovskou čiernou plochou. Samsung Serif TV je však iný. Nie je to síce masívny kúsok z dôb CRT televízorov, no stáva sa z neho opäť kus nábytku.

https://vimeo.com/139560880

Jeho nezvyčajný tvar podčiarkuje profil v tvare písmena I. Nový Samsung Serif TV je možné položiť nielen na policu, ale môžete ho postaviť aj do stredu obývačky a zladiť s ním ostatný nábytok. Televízor je dokonca schopný zobrazovať niektorú z množstva rôznofarebných plôch priamo na displeji televízora práve kvôli tomu, aby priestor „nekazila“ škaredá čierna plocha displeja.

Samsung Serif TV 19

V predaji by sa mal Serif TV objaviť v troch farbách (biela, tmavá modrá a červená) a troch veľkostiach – Serif, Serif Medium a Serif Mini. O akú uhlopriečku presne pôjde nie je známe. Serif TV ponúkne Ultra HD displej, Serif Medium zas Full HD rozlíšenie a Serif Mini už len HD rozlíšenie. Kedy a či vôbec sa Serif TV objaví na trhu nie je zatiaľ známe.

 

ZdrojSamsung

Komentáre k článku