Samsung prináša na náš trh štupľové slúchadlá AKG N200NC s filtrom hluku

Samsung prináša na náš trh pätoro kvalitných bezdrôtových slúchadiel AKG. Používatelia sa môžu tešiť na rôzne modely, od prémiového N700NC po ľahkého štupľového drobca AKG Y100.

ZDROJ | AKG

Nás zaujal model AKG N200NC svojimi miniatúrnymi rozmermi, ktoré v kombinácii s bezdrôtovou technológiou a potláčaním hluku ponúkajú používateľom zaujímavú možnosť počúvania hudby.

ZDROJ | AKG

N200NC vydrží na jedno nabitie 10 hodín, po 10-minútovom dobití má poslucháč dosť energie na ďalšiu hodinu počúvania. Podobne ako veľký model slúchadiel typu over ear AKG N700NC, aj tieto dokážu kompletne odfiltrovať vonkajší hluk pomocou technológie Noise Cancelling.

ZDROJ | AKG

Funkcia adaptívneho odhlučnenia vonkajších ruchov umožní vychutnať si prehrávanú hudbu a tichú atmosféru, ktorá umocní zážitok. Po stlačení samostatného tlačidla sa však používateľ dokáže okamžite vrátiť do ruchu reálneho sveta.

Najnovší rad slúchadiel ponúka bohatý zvuk s dlhou výdržou a funkciou potlačenia hluku Noise Cancelling.

Slúchadlá disponujú pružným tylovým mostom a na každom konci sa nachádzajú doplnkové tlačidlá pre zapnutie slúchadiel, reguláciu hlasitosti a ovládanie prehrávania hudby.

ZDROJ | AKG

Jedno z tlačidiel slúži aj pre aktiváciu funkcie Ambient Aware, čo umožní hlasitý odposluch zvukov okolo poslucháča namierených priamo do slúchadiel. Funkcia Talk Thru vybalansuje pomer prepustených vonkajších hlukov tak, aby nerušili, ale aby sa ich používatelia zároveň mohli cítiť bezpečne s vedomím, že budú počuť všetko potrebné.

Pozrite siAKG má tri nové slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie

Hmotnosť 76 gramov používateľ nebude cítiť ani pri dlhšom počívaní. Cena slúchadiel je 249 eur, predávať sa začnú od začiatku júla v čiernom prevedení.

AKG N200AZDROJ | AKG

Okrem tohto modelu ponúka AKG aj športovú verziu N200A, ktorá je bez funkcie Noise Cancelling. Tieto slúchadlá majú dokonca hmotnosť len 21 gramov, pričom ponúkajú funkcie Ambient Aware a Talk Thru a navyše disponujú vodeodolnosťou podľa štandardu IPx7 (do hĺbky jedného metra po dobu maximálne tridsať minút). Ich doporučená cena je 129 eur a na výber bude z čiernej, modrej, bielej a oranžovej farby.

AKG N200AZDROJ | AKG

O modeloch AGK N700NC, Y500 a Y100 sme písali v samostatnom článku. Teraz už poznáme presné ceny a dátum uvedenia na trh.

ZDROJ | Samsung

Prémiový model AGK N700NC sa začne na Slovensku predávať koncom júna za 349 eur. AKG Y500 výjde zákazníka na 149 eur, predaj sa spustí zajtra, 17. júna, AKG Y100 sa bude dať kúpiť koncom mesiaca za 99 eur.

ZDROJ | AKG
ZDROJ | AKG

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku