Samsung POWERbot VR7000 Star Wars – vysávače z temnej strany sily

ZDROJ | Samsung

Samsung vie, čo je populárne, a tak vzal dizajn postáv z kultovej filmovej ságy Star Wars a preniesol ich na svoje vysávače. Limitovaná verzia Samsung POWERbot VR7000 vysávača je povinnosťou pre každého fanúšika.

https://www.youtube.com/watch?v=DJDSMJnTniI

Decembrová premiéra už 8. dielu Star Wars sa blíži, a tak sa nás Samsung rozhodol potešiť dvomi kúskami vysávačov, jeden v štýle hlavného záporáka pôvodnej trilógie, Dartha Vadera a jeden v štýle vojaka Stormtroopera. Dizajn však nie je jediným rozdielom medzi vysávačmi.

Čierny Darth Vader model prichádza s funkciou Wi-Fi pripojenia a s diaľkovým ovládačom. Oba modely tiež vydávajú zvuky, ktoré sú ikonické pre danú postavu. Pri Darth Vader vysávači sa určite môžete tešiť na jeho jedinečné dýchanie.

Oba vysávače sú limitované edície pôvodného vysávača od Samsungu, POWERbot VR7000. Samsung však sľubuje rovnako výkonnú čistiacu technológiu a funkcie, aké má pôvodný vysávač.

ZDROJ | Samsung

Pozrite siS týmto Star Wars R2-Q5 droidom môžete pozerať aj filmy

Sací výkon vysávača dosahuje 10 wattov. Z ostatných funkcií nechýba CycloneForce technology a Edge Clean Master, ktorý umožňuje sa vysávaču dostať aj do problematických rohov miestnosti.

Vďaka funkcii Visionary Mapping Plus si bude systém pamätať miestnosť, ktorú vysával. Ak sa bojíte o nábytok či doplnky, ktoré by vám mohol vysávač zhodiť či rozbiť, Samsung POWERbot VR7000 disponuje FullView senzorom 2.0, ktorý dokáže čistiť okolie takýchto vecí a to do vzdialenosti iba 10 milimetrov.

ZDROJ | Samsung

Pozrite siČo nás čaká a čo neminie v novom Star Wars Battlefront II?

Predobjednávky na Star Wars vysávač začali 10. októbra s dátumom odosielania 5. novembra. Cena Stormtropper vysávača je 699 dolárov a za Darth Vadera si zaplatíte 799 dolárov.

Cena je nastavená relatívne vysoko, no treba pripomenúť, že Samsung si za vysávače zvykne vypýtať aj viac. Príkladom môže byť minuloročný model POWERbot Turbo, ktorý stál okolo 1 200 dolárov. Nech vás sila sprevádza.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku