Samsung Party Audio rozprúdi zábavu pomocou svetelnej šou a karaoke

ZDROJ | Samsung

Samsung uvádza na slovenský trh nový stojanový reproduktor Party Audio, ktorý má okrem kvalitného zvuku zaujať aj pomocou svetelných efektov s ovládaním cez mobilnú aplikáciu a funkciou Karaoke.

Nový stojanový reproduktor Samsung Party Audio mieri na trh v dvoch verziách – T50 a T70. Obe verzie ponúknu rovnaké funkcie s rozdielnym hudobným výkonom. Zatiaľ čo nižší model T50 poskytne celkový audio výkon 500 W, vyšší model T70 s 10-palcovou basovou membránou sa môže pochváliť výkonom až 1 500 W.

ZDROJ | Samsung

Reproduktor v oboch verziách ozvučí celý priestor dvojsmerným zvukom, ktorý obohatí funkcia Dynamických basov s možnosťou jej manuálneho zapnutia a vypnutia. Zvukový profil reproduktoru je tiež možné ovládať voľbou niektorého z prednastavených hudobných štýlov, ako napríklad Hip-hop, Rock alebo Latin.

ZDROJ | Samsung

Samsung reproduktor obohatil aj o zvukové párty efekty, ako napríklad Noise, Crush, Filter a Chorus. Čím však reproduktor Party Audio skutočne zaujme, je jeho farebné podsvietenie. To je možné ovládať aj pomocou aplikácie pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android a iOS.

ZDROJ | Samsung

Ku každej domácej párty samozrejme patrí aj „spor“ o ovládanie a výber hudby. Samsung Party Audio tento problém rieši pomocou možnosti pripojenia dvoch bezdrôtových zariadení súčasne. Pripravenosť reproduktora na párty navyše dokazuje aj odolnosť jeho vrchnej časti voči striekajúcej vode.

ZDROJ | Samsung

Na párty nepochybne oceníte aj funkciu Karaoke, ktorá vám umožní prevziať spev obľúbených refrénov do vlastných rúk. V prípade modelu T70, ktorý podporuje pripojenie dvoch mikrofónov súčasne, tak môžete urobiť aj vo dvojici. Čerešničkou na torte tejto novinky je možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia až 10 reproduktorov Party Audio.

Pozrite siNový QLED televízor Samsung Terrace je stvorený pre exteriér, odolá aj vode

Samsung Party Audio sa začína na slovenskom trhu predávať už v týchto dňoch. Model T50 je v predaji za odporúčanú cenu 349 eur a model T70 za 589 eur.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku