Samsung má najväčšiu Galériu v bratislavskom Avione. Čo ponúkne?

Novú značkovú predajňu otvoril Samsung v Avion Shopping Park Bratislava. Pri štarte ponúkol akciu, ktorej sme neodolali ani v našej redakcii.

V piatok 5. októbra 2018 o 12-tej hodine otvoril Samsung už svoju štvrtú značkovú predajňu. Po bratislavskom Bory Mall, SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku je opäť v meste Bratislava, i keď napríklad Žilina by sa podľa nás páčila zákaznikom viac.

Nová Samsung Galéria je však výkladnou skriňou výrobcu a má najväčšiu plochu, celkom 300 m2. Podľa Samsungu ide o miesto s najkomplexnejšou ponukou produktov z portfólia značky.

Na jednom mieste tak nájdete QLED televízory vrátane nových 8K modelov, ktorým je venovaná celá ľavá časť predajne. Nechýbajú domáce kiná, soudbary ani robotické či tyčové vysávače.  Neprekvapilo nás ani veľké oddelenie bielej techniky, ktorému dominujú inteligentné chladničky, ale aj práčky s možnosťou ovládania aj cez smartfón.

„Naša najnovšia Galéria je výkladnou skriňou toho, čo v súčasnosti na slovenskom trhu ponúkame. Verím, že jej návštevníci sa nechajú inšpirovať tým, čo Samsung v súčasnosti ponúka,“ uviedol Seung Joo Shin, prezident Samsung Electronics Czech and Slovak.

Väčšinu z nás však budú určite zaujímať tablety či smartfóny Samsung. Samsung je stále výrobcom smartfónov s najväčším podielom na svete, a tak tu nájdete kompletné portfólio vrátane noviniek Samsung Galaxy Note9 či Samsung Galaxy A7.

Pri otvorení bola veľkým lákadlom mega akcia na modely Samsung Galaxy S9 a S9+, ktorej sme neodolali ani v redakcii. Totiž až do 8.10.2018 je k dispozícii plošná zľava na Samsung Galaxy S9/S9+ vo výške 200 €. Ak si však jeden zo smartfónov kúpite a zaregistrujete ho na stránke novysamsung.sk, získate navyše bonus 400 €.

Už to je skvelá ponuka, avšak pre prvých zákazníkov Samsung Galérie boli k modelom S9 a S9+ k dispozícii aj hodinky Samsung Gear S3 classic „zadarmo“. Zaplatili ste za ne spolu s S9 alebo S9+ iba 0,01 centa! Akcia sa však vypredala v priebehu približne jednej hodiny od otvorenia Galérie.

Ak by ste novú Samsung Galériu hľadali, tak sa nachádza v blízkosti klziska v Avion Shopping Park Bratislava. Okrem predajne je k dispozícii aj odborné poradenstvo, vyškolený personál, ale aj zákaznícke servisné stredisko. Navštíviť ju môžete denne od 10:00 do 21:00 hod a počas víkendov od 9:00 hod.

Komentáre k článku