Samsung Level – štyri nové audio modely pre mobily a MP3 prehrávače

Samsung predstavil štvoricu nových audio zariadení pre smartfóny, tablety, ale i akýkoľvek audio prehrávač. Séria s označením Level sa skladá zo štyroch typov audio produktov – slúchadiel Level Over, Level On, Level In a reproduktora Level Box.

Samsung Level Over

Samsung Level Over

Bluetooth slúchadlá Level Over prekrývajú celé ucho a sú momentálne vlajkovou loďou audio produktov od Samsungu. 50 mm reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodýmového magnetu či štruktúra bez hrán z bio celulózy sľubujú kvalitný a plný zvuk. Pripojiť ich môžete pomocou Bluetooth, ale aj cez 3,5 mm audio konektor. Samozrejmosťou je handsfree využitie. Nové slúchadlá využívajú hybridný typ aktívneho rušenia šumu, a to ako vo vnútri slúchadiel, tak s mikrofónom na vonkajšej strane. Batéria pri zapnutom rušení okolitého hluku vydrží zhruba 15 hodín, pri vypnutom dvojnásobok. K Level Over je možné si stiahnuť aplikáciu Samsung Level z Google Play s množstvom dodatočných nastavení vrátane ekvalizéra Samsung SoundAlive. Môžete tak využívať efekt 3D zvuku, basov a výšok pre všetky typy médií vrátane hudby, streamovaných služieb, hier a filmov. Samsung Level Over sa začnú predávať počas mája za 349,90 €.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU Samsung Level Over

Samsung Level On

Samsung Level On

Slúchadlá Level On už neprekrývajú celé ucho, ale „sedia“ na ňom. Sú však kompaktnejšie (162 x 181 x 70 mm, 210 g) a hlavne aj lacnejšie – 199,90 €. S menšími rozmermi prichádzajú však aj menšie meniče – 40 mm. Slúchadlá pripojíte len pomocou 3,5 mm audio konektora, nechýba im však handsfree telefonovanie.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU Samsung Level On

Samsung Level In

Samsung Level In

Najmenším modelom novej Level série sú štupňové slúchadlá do ucha. Trojpásmové reproduktory neznámych parametrov by ale s cenou 149,90 € mohli priniesť pomerne kvalitný zvuk. Aj v prípade Level In je samozrejmosťou handsfree telefonovanie. Poteší nízka hmotnosť – 15,7 g.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU Samsung Level In

Samsung Level Box

Samsung Level Box

Najväčším modelom je Bleutooth reproduktor Level Box s kovovou konštrukciou. Dvojica 56 mm meničov v tele s rozmermi 164 x 62 x 69 mm a hmotnosťou až 600 gramov by mala ponúknuť bohatý zvuk. Potešujúce je, že Samsung nezabudol na NFC čip pre rýchlejšie párovanie s kompatibilnými zariadeniami. Nechýba mikrofón pre hlasové hovory či niekoľko tlačidiel pre rýchle ovládanie vrátane hovorov. Zabudovaná batéria vydrží podľa výrobcu 15 hodín prehrávania. K Level Box pripojíte aj akékoľvek iné audio zariadenie cez 3,5 mm audio konektor. Cenu ani dostupnosť výrobca neoznámil.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU Samsung Level Box

Samsung Level Box

Foto: Samsung

Komentáre k článku