Samsung Galaxy Watch3 teraz kúpite pod stromček až o 200 € lacnejšie

ZDROJ | Samsung

Smart hodinky sú ideálnym darčekom pre technologických nadšencov, ako aj tých, ktorí chcú začať zdravšie žiť. Pokiaľ si nepotrpíte na absolútne novinky, siahnuť môžete aj po minuloročných Samsung Galaxy Watch3, ktorých cena medzičasom klesla o takmer polovicu.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Smart hodinky dnes dokážu byť módnym doplnkom a športovým gadgetom naraz. Dvojnásobne to platí pre hodinky Samsung Galaxy Watch3, ktoré na rozdiel od časti konkurencie stavili na elegantný vzhľad klasických analógových hodiniek. Pod týmto povrchom sú však pretkané najnovšími technológiami.

ZDROJ | Samsung

V prvej menovanej kategórii sa dokážu smart hodinky Galaxy Watch3 prispôsobiť vášmu každodennému štýlu zmenou digitálneho ciferníka, či samotným remienkom, ktorý vám môže pokojne ladiť s vašim obľúbeným outfitom. Samotné hodinky sú pritom vhodné na menšie i väčšie zápästia, dostupné sú totiž vo verzii 41 aj 45mm.

ZDROJ | Samsung

Počas dňa vám budú hodinky neustále monitorovať srdcový tep, počet prejdených krokov, počet spálených kalórií, no pripravené sú aj na meranie krvného tlaku, srdcového rytmu a množstva kyslíka v krvi (SpO2). Zaznamenať dokonca dokážu aj pád, po ktorom vám vedia aj privolať pomoc.

ZDROJ | Samsung

Samozrejmosťou už je aj monitoring spánku s odporúčaniami na zvýšenie jeho kvality, ako aj sledovanie vášho pohybu počas rôznych športov od behu, cez cyklistiku až po plávanie. Čo však počas aktuálneho lockdownu oceníte určite najviac, je dostupnosť viac ako 120 programov domáceho cvičenia, ktoré vás dostanú do formy aj bez návštevy fitness centra.

Samsung Galaxy Watch3 vo verzii 45mm sa začali na našom trhu koncom minulého leta predávať za cenu od 459 €. Aktuálne ich vďaka predvianočným zľavám kúpite už od 259 €! Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku