Samsung Galaxy Note7 – unikli nové foto a aj parametre

ZDROJ | OnLeaks

Samsung Galaxy Note7 je jedným z najočakávanejších smartfónov blízkej budúcnosti. Už len 4 dni a bude odhalený aj oficiálne. Medzičasom sa však už objavili aj uniknuté fotografie, ktoré ukázali, aký Note7 bude.

Samsung Galaxy Note7
ZDROJ | OnLeaks

Najnovšie sa však na francúzskom portáli NowHereElse objavila aj kompletná špecifikácia pripravovaného Note7.

Rozmery novinky majú byť 153,5 x 73,9 x 7,9 mm, hmotnosť má byť 168 gramov. Prekvapením je, že Note7 bude odolný voči vode presne tak, ako nové modely Galaxy S7.

Samsung Galaxy Note7 3
ZDROJ | Seeko

Super AMOLED displej má mať 5,7 palca a bude zakrivený do dvoch strán. Rozlíšenie má byť už klasické 1 440 x 2 560 px.

Procesor bude opäť pravdepodobne v dvoch verziách podľa konkrétneho trhu. Sekundovať mu bude 4 GB pamäť RAM, no objavili sa už informácie o 6 GB pamäti RAM.

Fotoaparát má mať opäť rozlíšenie 12 Mpx s clonou f/1,7, podobne, ako už spomínaný model Galaxy S7. Batéria však bude pomerne veľkým prekvapením. Má mať len 3 500 mAh. Nabíjať sa bude cez USB-C port, čo je na Samsung taktiež nezvyk.

Samsung Galaxy Note7 4
ZDROJ | Seeko

Okrem snímaču odtlačku prsta v tlačidle Home, bude k dispozícii aj skener očnej sietnice pri 5 Mpx webkamere. Operačným systémom bude samozrejme Android 6.0 s nadstavbou TouchWiz.

Samsung Galaxy Note7 4
ZDROJ | OnLeaks

Novinka bude vraj na trhu hneď po predstavení, teda aspoň na veľkých trhoch. Cena má byť 850 €. V predaji by mali byť aj nové VR okuliare priamo pre Note7. Ich cena by nemal prevýšiť 100 €.

GearVR-2016-Press
ZDROJ | OnLeaks

Hoci sú informácie pomerne podrobné, nie je isté, či sú aj pravdivé. Na oficiálne si teda musíme počkať do 2. augusta, teda už budúci utorok.

A takto by mal vyzerať Galaxy Note7 naživo:

https://www.youtube.com/watch?v=E9Xw2O_eyRU

ZdrojNowHereElse,OnLeaks

Komentáre k článku