Samsung Galaxy Note Edge bude na Slovensku, poznáme detaily!

Smartfón s ohnutým displejom dorazí na Slovensko už počas februára 2015, ale len k vybraným predajcom. Ste zvedaví na jeho cenu pre náš trh?

Keď sme začiatkom novembra 2014 mali možnosť vyskúšať si v priestoroch slovenského zastúpenia výrobcu unikátny Samsung GALAXY Note Edge, tušili sme, že to nebude len tak. Samsung už v tom čase určite zvažoval predaj novinky aj u nás. A podarilo sa! Samsung GALAXY Note Edge, ktorý sa odlišuje od iných smartfónov nielen top výbavou, ale najmä zakriveným displejom prichádza aj na Slovensko.

Samsung Galaxy Note Edge

K dispozícii bude v priebehu februára výhradne v značkových predajniach Samsung. Kúpiť si ho tak budete môcť v Bratislave (Bory Mall, Centrál), v Košickom Auparku a Nitrianskom obchodnom centre CENTRO. Určite vás však zaujíma cena. Tú Samsung taktiež prezradil, odporúčaná cena je totiž 839 €, čím patrí smartfón k najdrahším na trhu. Predsalen ide o exkluzívny kúsok.

PREČÍTAJTE SI AJ:
IFA 2014 | Samsung ukázal Note aj vo verzii s ohnutým displejom + NAŽIVO

Samsung GALAXY Note Edge ponúkne 5,6-palcový QHD+ displej. Plusko je kvôli 160 px zakrivenej časti, tzv. Edge screen, ktorá ponúka možnosť zobrazenia rôznych upozornení a doplnkov aplikácií. Ostatná funkčná výbava je takmer identická s ikonou phabletov, aktuálnym modelom Samsung GALAXY Note 4.

Samsung Galaxy Note Edge

Komentáre k článku