Samsung Family Hub 2.0 – šetrite na túto parádnu chladničku

Exkluzívne z Barcelony vám prinášame čerstvé novinky, informácie a fotky z najnovších produktov od juhokórejského giganta – Samsungu.

Kým minulý rok sa podujatie Samsung Forum odohrávalo v meste boháčov, v Monaku, tento rok sme cestovali o niečo ďalej na západ, do slnečnej Barcelony, kde teploty dosahujú príjemných +15 stupňov celzia. Samsung si pre nás pripravil poriadnu nádielku noviniek, ktoré už predstavil na výstave CES 2017.

Na svoje si prišla aj biela technika a okrem všetkých možných práčiek, umývačiek riadu a vysávačov neostali zanedbané ani inteligentné chladničky, konkrétne už druhá séria Family Hub 2.0.

Samsung Forum 2017 3

Chladničky Samsung Family Hub 2.0 rozšírili svoj počet modelov zo štyroch na desať. Chladnička Family Hub 2.0 opäť disponuje dotykovým displejom a rýchlym, prehľadným systémom. Môžete si na ňej pozerať upozornenia, hlásenie o počasí či recepty, ktoré vám zároveň chladnička vie aj nadiktovať. Displej má až 21,5″ a dotyková plocha funguje skutočne parádne, ako by ste používali tablet.

Na displeji sa nám veľmi páči aj osobná personalizácia alebo doplnenie kresieb, ktoré nakreslilo vaše dieťa. Systém  chladničky je samozrejme prepojený cez Wi-Fi, aby zvládal rôzne úkony a samozrejme k smartfónu, aby ste si aj na diaľku mohli skontrolovať, čo vám v chladničke chýba a čo máte dokúpiť.

Nová generácia chladničiek disponuje najnovším systémom Tizen 4.0, ktorý by mal ešte viac zrýchliť a optimalizovať fungovanie chladničkových aplikácií.

Samsung Family Hub1-2

Pozrite siAká je Samsung chladnička s displejom Family Hub?

Zabudovaný internet sme si samozrejme vyskúšali a funguje perfektne. Naša stránka sa na chladničke pekne zobrazila a scrollovanie fungovalo bez jediného seknutia. Potešila nás aj podpora aplikácii tretích strán, medzi ktoré napríklad patrí aj naša obľúbená hudobná služba Spotify. Stačí si ju spustiť a cez chladničku si viete ovládať hudbu.

Medzi iné aplikácie patrí napríklad MasterCard App, cez ktorú môžete zaplatiť za objednaný tovar či AllRecipes aplikácia pre zlepšenie vašich kulinárských schopností.

Samsung Family Hub2-2

Pozrite siSamsung Family Hub 2.0 – šetrite na túto parádnu chladničku

Funkcie chladničky sa príliš nelíšia od minulého roka. Do interiéru chladničky máte opäť možnosť nahliadnúť tak ako pri prvej generácii, dokonca aj cez smartfón, chýba však živá kamera. Chladnička opäť vie pracovať len so zabudovanými fotoaparátmi, ktoré vám vytvoria fotografiu po zatvorení dverí. Systém navyše nevie fotografiu aktualizovať okamžite ale pár sekúnd si na upload fotky s chýbajúcim/novým produktom počkáte.

Čo sa týka dostupnosti a ceny, s chladničkami bol veľký problém s dostupnosťou na našom trhu už pri prvej generácii. Ak však stoj čo stoj túžite po tejto chladničke, pripravte si väčšiu hotovosť, keďže cena prvej generácie Family Hub sa pohybovala okolo 3 500 – 5 000 eur.

Samsung Forum 2017 2

Za pozvanie redaktora a hradenie nákladov spojených s cestou a ubytovaním ďakujeme spoločnosti Samsung.

Komentáre k článku