Salón Piva – praktická appka pre návštevníkov pivného festivalu

ZDROJ | Salón Piva/Michal Biznár

Salón Piva v Bratislave vypukne už o pár dní a jeho organizátori pre návštevníkov prichystali sprievodnú aplikáciu, vďaka ktorej sa na festivale nestratíte a neunikne vám žiaden dobrý pivovar.

Aplikácia Salón Piva obsahuje samozrejme všetky základné informácie ohľadom vstupného a tiež odkazy na Facebook a Instagram tohto festivalu. Ak už ale čítate tieto riadky, určite viete kedy, kde, s kým a za koľko. Pre vás bude oveľa zaujímavejšia sekcia Beer, v ktorej nájdete zoznam všetkých pív, ktoré budete môcť ochutnať a tiež pivovary, ktoré na festivale predstavia úplne nové pivá.

Každý pivovar si môžete rozkliknúť a v jeho popise nájdete zoznam ponúkaných pív. Samotný pivovar a jednotlivé pivá môžete ohodnotiť hviezdičkami. Najlepší pivovar môžete vybrať za svoj najobľúbenejší tlačidlom Vote. Rovnako si môžete rozkliknúť aj pivá, kde nájdete ich popis a hodnoty ABV, OG a IBU, čiže hodnoty, ktoré vám prezradia percento alkoholu, pôvodnú hustotu a stupeň horkosti piva.

Pivá a pivovary si môžete pridať do To-Do listu, čím si ľahko vytvoríte zoznam „úloh“ a na festivale vám neunikne nič z toho, na čo máte chuť. Pridávanie a odšrktávanie položiek v To-Do liste by mohlo byť jednoduchšie, no aj tak ide o praktickú funkciu.

V aplikácii samozrejme nechýba ani mapa festivalu, na ktorej sú okrem stánkov vyznačené aj predajné miesta žetónov a stánky s jedlom. Aj jedlo má v aplikácii vlastnú sekciu, v ktorej si môžete prezrieť ponúkané jedlá od rôznych pivovarov.

Aplikácia Salón Piva je samozrejme zadarmo a dostupná je ako pre Android, tak aj pre iOS. Pivovary aplikáciu neustále dopĺňajú o nový obsah, na ktorý sa návštevníci môžu tešiť.  Ak si aplikáciu nainštalujete, môžete jej povoliť zasielanie notifikácií, vďaka čomu vám neuniknú žiadne novinky pred, ale ani počas samotného festivalu.

ZDROJ | Salon Piva

Salón Piva90%

Veľkosť:
2,8 MB
Platforma:
iOS 10.0 a vyšší, Android 6.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Salón Piva je určená pre návštevníkov rovnomenného Craft Beer festivalu, ktorí v nej nájdu praktickú mapu a informácie o všetkých pivovaroch a ich pivách.

Komentáre k článku