AKO sa nechať inšpirovať v novej predajni Orangeu?

ZDROJ | Orange

Pohodlie, dizajn, individuálny prístup či moderné technológie sú základom úplne nového inovatívneho konceptu predajní Orangeu. Prvá takáto predajňa bola otvorená v Bratislave v nákupnom centre Aupark, pričom pri tvorbe priestorov sa operátor inšpiroval zákazníkmi, ktorých potreby sú v dnešnej digitálnej dobe podstatne širšie ako iba telekomunikačné.

Nová predajňa je významným krokom v evolúcii Orangeu k poskytovateľovi digitálnych služieb, ktoré vám umožňujú spojiť sa so všetkým, na čom vám v živote záleží. Už pred samotnou návštevou predajne zistíte, že je niečo inak.

Obrovskou výhodou je totiž možnosť objednať sa na presne dohodnutý čas. Funguje to jednoducho, na web stránke www.orange.sk/smartstore si vytvoríte objednávku vašej návštevy a potom už stačí v dohodnutý čas prísť na predajňu. Dokonca vás na termín návštevy upozorní aj SMS správa.

ORANGE Otvorenie inspiratvnej predajne 10_3_2016
ZDROJ | Orange

Slávnostného otvorenia predajne dňa 10. marca 2016 sa zúčastnili (na fotografii zľava doprava): Marc Rennard,  zástupca generálneho riaditeľa skupiny Orange pre zákaznícku skúsenosť a mobilné finančné služby, Pavol Lančarič, generálny riaditeľ Orangeu a Gervais Pellissier, zástupca generálneho riaditeľa skupiny Orange a výkonný riaditeľ pre Európu.

V predajni sa budete cítiť pohodlne, a to aj vďaka špeciálnym zónam, ktorých cieľom je inšpirovať vás k objavovaniu nových digitálnych služieb, ponúk operátora a zároveň vám pomôžu ľahšie sa zorientovať na predajni.

V podstate sa ocitnete v úplne inom svete, akoby ste ani neboli v predajni, ktorý si môžete užívať dosýta. Napríklad v zóne Zábava si môžete zahrať niektorú z najnovších hier Playstation.

Zóna Domov vám bude pripomínať vašu obývačku. Môžete si tu totiž sadnúť k televízoru a vyskúšať si, ako funguje Orange TV, alebo si jednoducho môžete prečítať niektorý z časopisov či kníh, ktoré sú taktiež k dispozícii.

Pritom sa môžete pripojiť aj na bezplatnú Wi-Fi sieť, nabiť si svoj smartfón alebo sa ponúknuť z pripraveného občerstvenia. Keď sa zasedíte, ani sa vám nebude chcieť odísť, verte nám. Nová zóna Starostlivosť zase prispeje k vášmu rýchlejšiemu vybaveniu, je možné tu vykonať rýchle operácie, ako napr. úhradu faktúr.

Inspirativna predajna Orange - elektronicke cenovky
ZDROJ | Orange

Praktické elektronické cenovky vám ponúknu vždy aktuálne informácie o zariadeniach.

To, čo určite poteší všetkých nadšencov noviniek je, že v inšpiratívnej predajni Orangeu nenájdete makety, ale plne funkčné zariadenia. Môžete si tak naplno vyskúšať akúkoľvek z ich funkcií.

Okrem smartfónov a tabletov nechýbajú ani rôzne inteligentné zariadenia pre domácnosť či zdravie, tzv. connected objects vrátane obľúbených inteligentných hodiniek.

Pri každom zariadení dokonca nájdete mimoriadne praktické elektronické cenovky s vždy aktuálnymi informáciami o cenách zariadení či možnostiach ich kúpy k jednotlivým službám operátora Orange. Príďte sa pozrieť, všetci ste vítaní.

Koncept novej predajne vychádza z potrieb a očakávaní našich zákazníkov. Sústredíme sa na dôležité oblasti ich života, v ktorých im chceme byť spoľahlivým partnerom. Ponúkame inšpiráciu k novým riešeniam a zjednodušíme ich rozhodovanie o službách, ktoré im umožnia byť v kontakte s tým, čo je pre nich dôležité,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko Pavol Lančarič.

Komentáre k článku