S Plume už nebudete mať problémy s Wi-Fi

Routre sa postupne stávajú nočnou morou pre používateľov internetu. Niekedy vypadáva signál, inokedy idú pomaly. Zároveň spôsobujú frustráciu tým, že musia byť umiestnené na určitom mieste. Plume je malý elegantný vysielač signálu Wi-Fi. Zapojíte si ho do každej izby v dome a budete pripojený so silným signálom všade.

https://www.youtube.com/watch?v=gti5Gbrn_Sc

Vnútro prístroja by malo inteligentne sledovať používanie Wi-Fi v jednotlivých miestnostiach. Napríklad, keď je v miestnosti veľa ľudí a koncentruje sa na jednom mieste viac zariadení, systém je pripravený, aby všetci mali silné pripojenie.

Plume1
ZDROJ | Plume

Ako vlastne Plume funguje? V podstate sa jedná o inteligentný stabilizátor siete, ktorý pracuje s vašim modemom. Zabraňuje narušeniu ostatných signálov, čo spôsobuje spomalenie a zároveň efektívne vyrovnáva váš signál po celom dome.

Plume2
ZDROJ | Plume

Čo sa týka spojenia s routerom, Plume môže buď pracovať spolu s routerom, alebo ho úplne nahradiť.

Zariadenie by malo rovnomerne rozdelovať silu signálu pre jednotlivú techniku podľa potreby. Napríklad Smart termostat pravdepodobne nebude potrebovať taký silný signál ako napríklad Playstation. Zároveň by sa nemalo stať, že sa na Wi-Fi pripojí niekto z vonku.

Aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť do smartfónu vám pomôže s rýchlou inštaláciou, sledovaním pripojenia, alebo diagnostikou.

Pozrite siS Energy Multiroom Tower Wi-Fi môžete mať hudbu v celom dome

Umelá inteligencia produktu funguje na cloud systéme, preto je samotné zariadenie malé a jednoduché bez potreby zložitej inštalácie. Systém zároveň vypočítava, kde sa s vašim zariadením nachádzate a v tej miestnosti maximalizuje Wi-Fi signál.

Pozrite siNový štandard Wi-Fi bude dominovať. Čo prinesie?

Problémom by mohol byť len počet zariadení, ktoré musíte mať. Výrobca uvädza šesť kusov ako ideálny počet do domu. Na druhej strane, zariadenie nebude kvôli svojmu elegantnému dizajnu pôsobiť rušivo.

Plume5
ZDROJ | Plume

Cena produktu je trochu vysoká a to 39 dolárov za jeden Plume pod. Za šesť si vypýtajú 234 dolárov. Farebné spracovania sú tri – strieborná, farba šampanského a onyxova čierna.

Plume3
ZDROJ | Plume

 

ZdrojPlume

Komentáre k článku