S Harman Kardon Onyx Studio si vezmete hudbu so sebou

ZDROJ | Harman Kardon

Svetového výrobcu špičkovej audio techniky Harman Kardon milovníkom kvalitného hudobného zážitku netreba zvlášť predstavovať. Už samotné meno je zárukou kvality. Preto ak si chcete vychutnávať hudbu bezdrôtovo zo svojho smartfónu, pripojte ho k prenosnému reproduktoru Harman Kardon Onyx Studio.

Harman Kardon Onyx Studio lifestyle
ZDROJ | Harman Kardon

Okrúhly dizajn tela repro sústavy pôsobí uhladene a skrýva v sebe dva pasívne žiariče a štyri aktívne reproduktory. Z nich sú dva 3-palcové basové a dva 3/4 palcové výškové reproduktory, každý s hudobným výkonom 15 W, čo predstavuje celkový výkon 60 W, pričom frekvenčný rozsah dosahuje úrovne 60 Hz až 20 kHz.

Harman Kardon Onyx Studio prepojíte so smartfónom, tabletom, či iným zariadením prostredníctvom Bluetooth. Vďaka pohodlnému úchopu na zadnej strane ho bez problémov prenesiete všade tam, kde sa chcete započúvať do hudby. Elegantné pochrómované nožičky udržujú reproduktor v rovnovážnej polohe. Vo vrchnej polovici obvodového pásu sú umiestnené ovládacie prvky pre zapnutie reproduktora, bezdrôtové pripojenie a ovládanie hlasitosti.

Harman Kardon Onyx Studio 05
ZDROJ | Harman Kardon

Bezdrôtový reproduktor Onyx Studio má implementovanú nabíjateľnú batériu kapacity 2 600 mAh, čo pri plnom nabití vystačí na 5 hodín aktívneho počúvania hudby. MicroUSB konektor, susediaci vedľa nabíjacieho, slúži na softvérový upgrade a iné servisné úkony. Ak si teda chcete svoju hudbu vychudnávať na bezdrôtovom reproduktore Harman Kardon Onyx Studio, môžete si ho objednať v internetovom obchode GearBest.com, kde zaň aj s doručením na Slovensko zaplatíte 138,30 €.

 

ZdrojGearBest.com

Komentáre k článku