S 365.bank sa môžeš oslobodiť aj ty!

Určite to poznáš, máš plné ruky nákupov, alebo si chceš ísť len tak zabehať, či naopak nechceš odplašiť svoju krásnu kolegyňu peňaženkou zasunutou do bočného vrecka nohavíc a pritom potrebuješ platiť. Ako takúto situáciu elegantne vyriešiť? Stačí ak používaš modernú 365.bank a platiť môžeš nielen kartou, či mobilom, ale aj priamo hodinkami.

Na to, aby si si vedel predstaviť, ako v podstate funguje také platenie prostredníctvom hodiniek, rozhodli sme sa ti priblížiť niekoľko činností, ktoré pravidelne určite robíš aj ty počas dňa. Ešte predtým, ako však pôjdeš do svojej obľúbenej kaviarne zaplatiť si bio raw latte, nezabudni na základnú podmienku, tou je mať účet v 365.bank.

Pozrite si365.bank spúšťa podporu pre Garmin Pay a Fitbit Pay

Už určite vieš, aké to je jednoduché a rýchle. Niekoľkokrát sme ti to ukázali, ale ak sa ti nechce čítať, pozri si toto video. Naozaj na to nebudeš potrebovať hodiny, či dni. Priamo z aplikácie vo svojom smartfóne, ktorú si môžeš stiahnuť zadarmo, či už patríš medzi používateľov Androidu, alebo má tvoj smartfón v logu nahryznuté jabĺčko. Nebude to vôbec trvať dlho a v priebehu niekoľkých krokov si založíš svoj vlastný účet. Ozaj spomínaš si aj na to, že tento účet máš úplne zadarmo?!

Pracovník infolinky si overí tvoje údaje prostredníctvom videohovoru a ani nie desať minút na to, máš svoj vlastný účet v banke. Žiadne pobočky, rady pri prepážkach, tlačenie poradových lístkov, či ponúkanie produktov, ktoré ťa aj tak nezaujímajú. Jednoduchšie a rýchlejšie to už naozaj nejde. Ak si to ešte neskúsil, len smelo do toho.

Máme teda za sebou jednu prvú podmienku. Tou je založenie tvojho účtu. Na to, aby si vedel platiť hodinkami Garmin, alebo Fitbit musíš splniť ešte jednu. Že nevieš akú? No predsa ich musíš vlastniť. Je pritom doslova jedno, či sa ti páčia viac hodinky od Garminu, alebo tie od Fitbit. Fungujú pri platení rovnako. Dokonca ak máš účet v 365, môžeš do konca júna získať zľavu na nákup produktov Fitbit vo výške 15 %. Klikni na mall.sk, vyber si hodinky, zadaj kód klient365, zaplať kartou 365 banky a zľava je tvoja.

ZDROJ | 365.bank

Potom už postačí, ak si v aplikácii Fitbit, alebo Garmin Connect pridáš svoju kartu a môžeš platiť. Samotné platenie prebieha takmer rovnako, ako keď so svojou štandardnou kartou platíš bezdotykovo. Pred platením stlačíš na hodinkách bočné tlačidlo (na garminoch ešte ťukneš na ikonku peňaženky). Potom ich len priložíš k terminálu a je to. Raz za 24 hodín (alebo keď si si medzičasom dal hodinky dole z ruky) zadávaš 4-miestny kód. Ak toto raz vyskúšaš, nebudeš chcieť platiť inak.

Pozrite siS appkou od 365.bank vás budú peniaze baviť

Možno sa teraz pýtaš, že načo by ti boli hodinky na platenie, keď ty stále máš so sebou svoje doklady, peňaženku a v nej samozrejme svoje karty. Odpoviem ti jednoducho, prostredníctvom situácií, kedy najviac oceníš možnosť jednoduchého platenia vďaka hodinkám, a v ktorých si sa už aj ty určite niekedy ocitol.

Chceš byť zdravý a fit a preto sa pravidelne vyberieš si zašportovať, alebo zabehať. Nie, nemusíš byť olympionikom, ale ak si si už raz bol zabehať, dáš mi za pravdu, keď poviem, že po tréningu si smädný a rád by si doplnil tie vypotené minerály a stopové prvky.

Možno si povieš, že ty aj tak budeš so sebou nosiť vodu, doklady a všetko to ostatné. Samozrejme môžeš, ale ruku na srdce, nie je to otravné? Ťahať so sebou toľko vecí? Ak to myslíš s behom vážne, pravdepodobne máš na ruke hodinky, alebo aspoň fitness náramok, ktorý ti meria tep, kroky, vzdialenosť a všetky tie potrebné údaje, ktoré chceš o svojom tréningu vedieť.

Zaplatiť za nápoj, alebo dokonca tréning v posilňovni pritom môžeš veľmi jednoducho priamo svojimi hodinkami. Teda minimálne za predpokladu, že si splnil tie podmienky v úvode článku. Máš teda účet v 365.bank a máš aj hodinky s podporou Fitbit Pay, alebo Garmin Pay.

Rovnako to funguje aj v prípade, že sa s priateľmi vyberieš na kávu a práve teraz je rad na tebe, aby si za pravidelnú kávu zaplatil ty. Nič jednoduchšie. Vyvoláš aplikáciu Garmin Pay, alebo Fitbit Pay na svojich hodinkách a priložením hodiniek na terminál zaplatíš. Nezabudni pritom vyčariť úsmev, ktorý povie tvojim kamarátom, že nemajú zač.

Platiť hodinkami je super najmä teraz počas prichádzajúceho leta. Na kúpalisko, či do prírody nemusíš totiž so sebou ťahať peňaženku, ani peniaze. Veď počas leta máš určite aj ty na sebe podstatne menej vreciek, do ktorých môžeš všetky tieto veci schovať. V niektorých prípadoch je bezpečnejšie ich radšej nechať doma, ako na opustenom uteráku niekde pri vode. V tomto prípade si totiž vystačíš so svojou „peňaženkou na ruke“.

Platenie prostredníctvom hodiniek určite oceníš aj v momente, keď sa s plnými rukami nákupov predieraš cez nákupné centrum a v tom momente ti napadne, že si zabudol ešte kúpiť tú jednu podstatnú vec. Nemusíš hľadať, v ktorom vrecku máš peňaženku, použil svoje hodinky. Priložíš ich terminálu a cválaš domov, aby si stihol poslednú časť tvojho obľúbeného seriálu.

Tak vidíš, platenie hodinkami prostredníctvom Garmin Pay, alebo Fitbit Pay je vďaka 365.bank naozaj jednoduché. Ak chceš vedieť viac, určite sa pozri na túto stránku, kde nájdeš všetko potrebné, vrátane postupu, ako si to všetko nastaviť.

Komentáre k článku