nedeľa, 26.9.2021

Videli ste už náš nedávny diel relácie TECHTALKS so Štefanom Farkašom? Štefan Farkaš založil skupinu HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov, ktorá pomáha vďaka obrovskému množstvu fanúšikov nájsť nielen kradnuté autá, ale aj bicykle či pomáha pri hľadaní osôb. Dnes má projekt HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov aj unikátnu aplikáciu Hakatron, vďaka ktorej je hľadanie áut výrazne jednoduchšie a automatizovanejšie, doslova ich hľadá v reálnom čase.

streda, 15.9.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Naposledy sme sa v nej rozprávali so Štefanom Farkašom, zakladateľom skupiny HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov, ktorá pomáha obrovskému množstvu fanúšikov nájsť nielen kradnuté autá, ale aj bicykle a nezvestné osoby.

štvrtok, 26.8.2021

Videli ste už najnovší diel relácie TECHTALKS? Našim hosťom bol tentokrát Martin Horváth, šéf inovačného centra 365.bank ktoré je známe pod názvom 365.innohub. Jeho cieľom je podpora rozvoja technológií, inovácií ale aj zákazníckej skúsenosti, či partnerských digitálnych riešení.

piatok, 2.7.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Tentokrát bol v nej našim hosťom Milan Gejdoš, PMP Prod. & Sol. Dev. Manager for syngo Virtual Cockpit at Siemens Healthineers, s ktorým sme sa rozprávali o unikátnom softvéri syngo Virtual cockpit, ktorý vyvinuli slovenskí developeri a práci na svetových projektoch, ktoré doslova zachraňujú životy.

sobota, 8.5.2021

Videli ste už najnovšiu časť našej relácie TECHTALKS? Moderátor Michal Krajčír sa tentokrát rozprával so zaujímavým hosťom, odborníkom na kybernetickú bezpečnosť v Tatra banke – Jozefom Úrodom. Jozef je ICT & SECURITY manažér v Tatra banke, ktorý vám prezradí, ako sa podvodníci snažia vylákať peniaze z vášho účtu a ako sa najlepšie voči nim ochránite.

streda, 5.5.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Michal Krajčír sa tentokrát rozprával so zaujímavým hosťom, odborníkom na kybernetickú bezpečnosť v Tatra banke – Jozefom Úrodom. Jozef je ICT & SECURITY manažér v Tatra banke, ktorý vám prezradí, ako sa podvodníci snažia vylákať peniaze z vášho účtu a ako sa najlepšie voči nim ochránite. Čo treba urobiť, ak máte akékoľvek podozrenie pri platbe, alebo zneužitie vášho účtu? Čo je to phishing? Rozhodne vám odporúčame si slová Jozefa Úrodu vypočuť, najmä v dnešnej dobe, kedy sú útočníci výrazne sofistikovanejší.