pondelok, 9.3.2020

Maťa Homolu poznajú ľudia najmä vďaka jeho úspechom, no verili by ste, že jeho cieľom kedysi bolo nebyť posledný? Veľa iného, ako aj to, prečo si za dva roky dokaličil štýl jazdy, alebo čo robí vo voľnom čase a ako svoje skúsenosti odovzdáva ďalej sa dozviete v našom videu.

sobota, 1.2.2020

Videli ste už najnovšiu časť relácie TECHTALKS? Tentokrát sme si do redakcie pozvali vynikajúcu novinárku, vyučenú filmárku a jednu z mála žien v IT novinárskom biznise, Alžbetu HARRY Gavendovú. Ak aj ty chceš vedieť, prečo jej väčšina známych hovorí HARRY, alebo čo má spoločné s Wonder Woman, či Zombie pionierkou a množstvo iného, určite si najnovší diel pozri. Prajeme príjemne strávených 24 minút.

streda, 29.1.2020

Nová časť obľúbených rozhovorov TECHTALKS je výnimočná. Do redakcie sme pozvali vynikajúcu novinárku, vyučenú filmárku a jednu z mála žien v IT novinárskom biznise, Alžbetu HARRY Gavendovú. Ak aj ty chceš vedieť, prečo jej väčšina známych hovorí HARRY, alebo čo má spoločné s Wonder Woman, či Zombie pionierkou a množstvo iného, určite si najnovší diel pozri.