utorok, 3.9.2019

Nové skóre v Geekbench ukazuje zvýšenú kapacitu nového iPhone Xr na 4 GB RAM a mierny nárast výkonu. Smartfón má byť predstavený už na budúci týždeň.

ZDROJ | Geekbench

utorok, 23.7.2019

IPhone Xr bol najpredávanejším iPhonom v USA v treťom fiškálnom štvrťroku 2019. Modely Xs, Xs Mac a Xr predstavovali spolu 67 % z celkového objemu predaja iPhonov v USA, samotný model iPohne Xr predstavoval 48 %.

ZDROJ | CIRP

štvrtok, 9.5.2019

Aj vý máte problémy s displejom na iPhone X, ktorý správne nereaguje na dotyk, alebo zobrazuje „duchov“? Apple pripravilo bezplatný servisný program pre iPhony X, ktorý pokrýva modely staré maximálne 3 roky. Ak neviete presne aký je starý, pozriete si to v: Nastavenia > Všeobecné > Informácie.

ZDROJ | Apple

piatok, 26.4.2019

Apple iPhone XS, či Apple iPhone XS Max? To je otázka, ktorá trápi mnohých, ktorí premýšľajú nad kúpou smartfónu od Apple. Pozrite si naše video, v ktorom porovnávame používanie oboch vlajkových lodí od Apple.

https://www.youtube.com/watch?v=CyK1Y90opBo&t=1s

piatok, 5.4.2019

Apple vydal novú reklamu na iPhone XS, v ktorej skrz objektív tohto smartfónu ukazuje surferskú komunitu na Kube. Hoci je iPhone XS odolný voči vode, slaná voda by jeho tesnenie s najväčšou pravdepodobnosťou poškodila. Pri tvorbe reklamy bol preto smartfón vložený do vodotesného obalu, na ktorý bol pridaný širokouhlý objektív.

https://youtu.be/FoIlG4V07u0

utorok, 19.2.2019

Apple zrejme pripravuje nové farby pre modely iPhone Xs a Xs Max. Podľa únikov z čínskych zdrojov sa tak stane do konca mesiaca. Do Číny ale nezavíta PRODUCT (RED), ale China Red. Cena by mala ostať zachovaná. Zatiaľ nie je známe, či sa „čínska červeň“ dostane aj do iných krajín.

ZDROJ | Apple