utorok, 14.3.2017

SwiftKey dostáva aktualizáciu pre Android. Konkrétne pridáva upraviteľné zvuky pre tlačidlá klávesnice. Pribudli tiež štyri nové módy: Traditional, Android, Modern a Blip. Sťahovať aplikáciu môžete z Google Play storu.

ZDROJ | Swiftkey

 

utorok, 18.10.2016

Jedna z najpopulárnejších aplikácii SwiftKey dostala novú aktualizáciu. Konkrétne ide o podporu až piatich jazykov súčasne. Do teraz bolo možné používať súčasne tri jazyky a pohodlne medzi nimi prepínať. Aplikácia už teraz obsahovala rôzne jazyky, no najnovšie pribudla celkom zaujímavá paleta a to sindhi pakistánčina, paštčina, škótska gaelčina, ujgurčina, čuvaština, čečenčina a baškirčina.

swiftkey-keyboard-ico

nedeľa, 18.9.2016

Populárna funkcia Microsoft SwiftKey prichádza najnovšie s vylepšenou umelou inteligenciou pre klávesnicu smartfónov. Už teraz vedela funkcia veľmi dobre predpovedať, aké slovo chcete napísať, no s najnovšou aktualizáciou, ktorá pridáva tzv. neural network to bude znovu o úroveň lepšie.

https://www.youtube.com/watch?v=iLsPqEc46xk

piatok, 16.9.2016

Obľúbená klávesnica SwiftKey sa dočkala veľkej aktualizácie, ktorá prináša ešte lepšie predikcie a rýchlejšie písanie textu na našich smartfónoch. Nová verzia aplikácie pre Android prináša umelú inteligenciu priamo do klávesnice. Bohužiaľ tieto funkcie budú zatiaľ dostupné len v angličtine, neskôr sa však možno dočkáme aj iných jazykov.

http://youtu.be/iLsPqEc46xk

utorok, 6.9.2016

Zaujímavá klávesnica SwiftKey dostáva novú aktualizáciu. Najväčšou zmenou je podpora pre nové Android Nougat Emoji. Prediktívna klávesnica SwiftKey pomáha urýchlovať písanie na smartfónoch, takže ak ste o nej do teraz nepočuli, stiahnúť si ju môžete priamo cez tento odkaz.

Swiftkey iOS aktualizácia
ZDROJ | Swiftkey

piatok, 22.7.2016

Swiftkey, spoločnosť, ktorá stojí za obľúbenou klávesnicou s rovnakým menom prichádza s novou verziou svojej klávesnice. Swiftmoji je klávesnica, ktorá predpovedá použitie emotikonov. Aplikácia je dostupná pre Android a iOS.

https://youtu.be/O3ytSQPfLAg

štvrtok, 10.12.2015

SwiftKey, spoločnosť ktorá stojí za obľúbenou klávesnicou pre Android a iOS vydala noci aplikáciu SwiftKey Symbols. Tá je určená pre ľudí, ktorí nekomunikujú verbálne. Pre skladanie slov totiž namiesto písmen používa symboly.

SwiftKey Symbols app

streda, 25.11.2015

Obľúbená alternatívna klávesnica pre iOS, Swiftkey sa dočkala aktualizácie, ktorá prináša nové prostredie nastavení a tiež úplne novú dynamickú tému. Klávesnica Swiftkey je dostupná v App Store zadarmo.

Swiftkey iOS aktualizácia
ZDROJ | Swiftkey

štvrtok, 22.10.2015

Známa klávesnica SwiftKey chce byť ešte múdrejšia. Nová verzia má priniesť predikciu rovno pre 2 slová. Ak si to chcete vyskúšať, môžete si stiahnuť jej Beta verziu pre OS Android.