štvrtok, 2.4.2020

Sony prináša nové náušné slúchadlá WH-CH710N. Ponúkajú ANC s technológiou Dual Noise Sensor Technology. 1,2″ meniče sľubujú čistý zvyk, NFC uľahčí párovanie. Výdrž batérie je deklarovaná na 35 hodín, nechýba podpora rýchlonabíjania. Predávať sa začnú v priebehu mesiaca za 199,99 $ v troch farebných prevedeniach (modrá, biela, čierna).

ZDROJ | Sony

pondelok, 30.3.2020

Sony po spomalení prenosových rýchlostí v rámci online služieb PlayStation v Európe pristúpi k rovnakému kroku už aj v Spojených štátoch. Znížením rýchlosti sťahovania hier chce hráčom zabezpečiť stabilitu online pripojenia v hrách. (PlayStation Blog)

sobota, 28.3.2020

Anglická spoločnosť GiveVision nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Sony, resp. jej divíziou Sony UK Technology Centre. Ich spoločným cieľom bude vývoj novej verzie elektronických okuliarov SightPlus, ktoré dokážu čiastočne nahradiť zrak ľuďom s neliečiteľným poškodením zraku.

nedeľa, 15.3.2020

Spoločnosti Netflix, Universal Pictures, Sony Pictures a Disney pozastavili produkciu svojich filmov a seriálov z dôvodu preventívnych opatrení v snahe obmedziť šírenie nového koronavírusu. Tieto kroky sa dotkli napríklad aj produkcie nových filmov The Little Mermaid, Mulan, F9, A Quiet Place II a Jurassic World: Dominion.

pondelok, 24.2.2020

Sony na virtuálnej MWC konferencii naznačilo aj príchod novej vlajkovej lode Xperia Pro 5G. Spoločnosť chce uviesť na trh smartfón pre fotografov, ktorý sa má vlastnosťami podobať na RED Hydrogen. Ako jediný smartfón výrobcu bude mať HDMI port, technológiu mmWave na rýchly prenos dát.

ZDROJ | Sony

pondelok, 24.2.2020

Sony predstavilo nástupcu Xperie 10. Sony Xperia 10 II patrí do strednej triedy a jeho vlastnosťami sú 6-palcový OLED displej, Snapdragon 665, 4 GB RAM aj 3 600 mAh batéria. Na zadnej strane sa nachádzajú tri fotoaparáty, klasický, telefoto a širokouhlý.