štvrtok, 3.6.2021

Signify predstavil novú appku Philips Hue. Zlepšuje výkon aplikácií a zvyšuje komfort ľahšími automatizáciami. Aplikácia Tile View vám ukáže všetky svetlá a scény bez toho, aby ste museli prechádzať na ďalšie obrazovky. Karta Domov má galériu scén Hue, tá prináša zbierku scén Philips Hue, ktoré vytvorili firemní odborníci na osvetlenie. (signify)

štvrtok, 24.12.2020

Philips Hue aktualizoval obľúbený spínač stmievania, ktorý dostáva nový dizajn s tromi tlačidlami (namiesto súčasných štyroch). Spoločnosť tiež predstavila nový systém vonkajšieho osvetlenie Wave Linear. Novinky prídu na trh začiatkom budúceho roku.

ZDROJ | Philips

utorok, 16.6.2020

Philips predstavil novú žiarovku Philips Hue White A21, ktorá poskytuje vysoký svetelný výkon 1 600 lúmenov (čo zodpovedá tradičnej 100 W žiarovke). Okrem výkonu podporuje bezdrôtové stmievanie. Predávať sa začne v polovici júna za 24,95 €.

štvrtok, 28.5.2020

Signify obohacuje Philips Hue Play HDMI Sync Box o podporou obsahu HDR10 + a Dolby Vision. Pri sledovaní obsahu Dolby Vision alebo HDR10 + s kompatibilnými televízormi môžete zažiť synchronizované efekty priestorového osvetlenia zo svetiel Philips Hue. Po aktualizácii softvéru cez mobilnú appku Hue Sync dokáže váš Play HDMI Sync Box synchronizovať osvetlenie s akýmkoľvek obsahom HDR10 + alebo Dolby Vision, ktorý sa prenáša cez box na kompatibilný televízor. Zoznam podporovaných zariadení nájdete na tejto stránke.

pondelok, 9.3.2020

Prvá generácia Philips Hue Bridge, ktorá vyšla ešte v roku 2012 prestane dostávať aktualizácie 30. apríla. Ukončená tiež bude jeho funkcionalita cez Wi-Fi.

utorok, 17.9.2019

Signify prináša nový spôsob synchronizácie svietidiel Philips Hue s televízorom, čo umožní vytvárať pôsobivé „mediálne“ zážitky. Ide o synchronizačný box, ktorý sa pripojí medzi akékoľvek zariadenie s HDMI (či už ide o streamingové zariadenie, satelitné, káblové, set-top box, hernú konzolu, počítač či televízor) a posunie pozeranie videa a hranie hier na novú úroveň.

ZDROJ | Philips