Rýchle a jednoduché platenie poukážok priamo z iPhonu

Slovenská sporiteľňa ako prvá banka na Slovensku predstavila nový spôsob rýchleho a jednoduchého platenia poštových poukážok priamo z vášho iPhonu. Postačí vám k tomu pripojenie na internet a aplikácia Skener, ktorú nájdete si zadarmo stiahnete z App Store.

Slovenská sporiteľna Skener

Platenie poštových poukážok ešte nikdy nebolo také jednoduché. Vďaka riešeniu, ktoré predstavila Slovenská sporiteľňa sa už nebudete musieť strachovať dlhých radov na poštách alebo v banke a vašu poštovú poukážku zaplatíte jednoducho a rýchlo z pohodlia domova použitím vášho iPhonu a zadarmo dostupnej aplikácie. Po stiahnutí aplikácie Skener postačí aby ste pomocou integrovaného fotoaparátu priamo z aplikácie zamerali a nasnímali čiarový kód na poštovej poukážke a v priebehu niekoľkých sekúnd máte všetky údaje potrebné k zaplateniu poukážky priamo v telefóne. Vďaka skeneru potom jednoducho cez internet banking zaplatíte akýkoľvek účet priamo z telefónu.

Slovenská sporiteľna Skener

Okrem rýchleho spôsobu platenia však získate aj prehľad o vašich financiách. Pri každej platbe sa zobrazia podrobné informácie o tom komu bola platba zaplatená, pod akým variabilným symbolom, kedy a akú čiastku ste zaplatili. Okrem poslednej zaplatenej platby samozrejme nechýba ani prehľad všetkých platieb vykonaných pomocou aplikácie Skener. Už si tak nebudete musieť odkladať ústrižky o zaplatení, nakoľko jednoduchý prehľad budete mať stále zo sebou. Potom ako Slovenská sporiteľňa spustila špeciálnu verziu internetbankingu určenej pre smartfóny vo februári tohto roku je aplikácia Skener prvou aplikáciou zo série 1-touch aplikácii, ktoré banka plánuje predstaviť. Takže sa v budúcnosti klienti tejto banky môžu tešiť na radu nových aplikácii, ktoré ešte viac uľahčia jednoduchú správu a obsluhovanie vašich bankových operácii kdekoľvek, len vďaka vášmu smartfónu. Aplikáciu Skener si môžete zadarmo stiahnuť v App Store.

 

Fotky: Slovenská sporiteľňa

Komentáre k článku