Rozdávame 100 darčekov JBL k predplatnému TECHBOX

Objednajte si teraz ročné predplatné časopisu TECHBOX (4 čísla + poštovné) v cene 16 € a získajte darček zadarmo, káblové slúchadlá JBL T160. Vybrať si môžete aj JBL Bluetooth reproduktory za zvýhodnenú cenu pre predplatiteľov.

Máte záujem o predplatné exkluzívneho technologického časopisu TECHBOX? Prvých 100 z vás, ktorí si objednajú ročné predplatné, môžu teraz k nemu získať atraktívny darček zadarmo, značkové káblové slúchadlá JBL T160 v hodnote 12,99 €.

ZDROJ | JBL

TECHBOX + JBL T160 len za 16 €

Slúchadlá JBL T160 sú ľahké a pohodlné na nosenie. Pod odolným krytom týchto špičkových slúchadiel sa skrývajú 9 mm meniče, ktoré reprodukujú JBL Pure Bass zvuk, na aký ste zvyknutí z ostatných JBL produktov. K smartfónu ich pripojíte cez 3,5 mm audio jack. Výhodou slúchadiel je aj plochý kábel, ktorý je odolný voči zamotaniu.

Pri objednaní predplatného časopisu TECHBOX (1 rok) s JBL T160 za špeciálnu cenu 16 € ušetríte až 12,99 € (12,99 € je odporúčaná cena slúchadiel, 16 € je cena ročného predplatného TECHBOX)ZDROJ | JBL

Jednotlačidlovým ovládačom zase môžete pohodlne ovládať prehrávanie hudby, ako aj prijímať telefonické hovory s pomocou vstavaného mikrofónu. Ak si objednáte predplatné časopisu TECHBOX, zašleme vám slúchadlá JBL T160 zadarmo. Akcia je obmedzená len do vypredania zásob, t.j. 100 ks slúchadiel JBL T160.

Ak ale už máte vlastné slúchadlá, môžete si k predplatnému časopisu TECHBOX vybrať niektorý z najnovších JBL Bluetooth reproduktorov. Vďaka TECHBOX ich získate výrazne lacnejšie.

TECHBOX + JBL GO2 len za 29 €

JBL GO2 je skvelý prenosný Bluetooth reproduktor s moderným dizajnom. Vďaka certifikátu IPX7 odolá nie len ošplechnutiu, ale aj ponoreniu, takže si ho bez problémov môžete vziať so sebou kamkoľvek, hoci aj k bazénu alebo na pláž. Nabíjateľná batéria vám umožní 5 hodín počúvania hudby. Vďaka vstavanému mikrofónu reproduktorom JBL GO2 uskutočníte aj telefonické hovory. Bluetooth reproduktor JBL GO2 si môžete s predplatným objednať za zvýhodnenú balíkovú cenu 29 €. Posledné kusy sú dostupné vo farbách BLACK, RED, GREY.

Pri objednaní predplatného časopisu TECHBOX (1 rok) s JBL GO2 za špeciálnu cenu 29 € ušetríte až 21,99 € (34,99 € je odporúčaná cena reproduktora, 16 € je cena ročného predplatného TECHBOX)ZDROJ | JBL

TECHBOX + JBL CLIP3 len za 49 €

Pre aktívnych ľudí, ktorí radi často chodia do prírody, je výborným outdoorovým spoločníkom Bluetooth reproduktor JBL CLIP3. Tento prenosný reproduktor má zvýšenú odolnosť voči pádom a taktiež odolnosť voči vode podľa certifikátu IPX7. Pevný kovový klip vám umožní zavesiť reproduktor napríklad na pútko batoha. Vďaka výkonnej batérii môžete počúvať hudbu alebo uskutočňovať telefonické hovory až 10 hodín. Spolu s predplatným časopisu TECHBOX si reproduktor JBL CLIP3 môžete objednať za zvýhodnenú balíkovú cenu 49 €. Posledných niekoľko kusov je dostupných vo farbe BLACK.

Pri objednaní predplatného časopisu TECHBOX (1 rok) s JBL CLIP3 za špeciálnu cenu 49 € ušetríte až 26,00 € (59,00 € je odporúčaná cena reproduktora, 16 € je cena ročného predplatného TECHBOX)ZDROJ | JBL

Časopis TECHBOX, ku ktorému výhodne získate produkty JBL, vychádza už 15 rokov. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom, atraktívnym grafickým spracovaním a unikátnou technológiou tlače UV OfsetPrint.

V časopise TECHBOX nájdete vždy zaujímavé rozhovory, veľké témy, reportáže, lifestyle, novinky a testy produktov. Jednoducho, toto je čítanie, ku ktorému sa vždy radi vrátite.

Časopis TECHBOX dostanete každý štvrťrok s počtom minimálne 164 strán! Je to vlastne obrovská „tech kniha“ plná skvelého čítania, ktorej hmotnosť je viac ako 600 gramov. Plánovaný termín najbližšieho vydania TECHBOX jar 2020 je 24.3.2020.

AKCIA UKONČENÁ.
ĎAKUJEME ZA ZÁUJEM!

Komentáre k článku