Rozbalili sme ASUS ZenFone4. Toto dostanete za päťsto eur

Už tento mesiac sa začne na Slovensku predávať nová generácia smartfónov ZenFone4. Pozrite sa, čo nájdete v balení elegantného modelu s duálnym fotoaparátom v cene 519 €.

RECENZIAASUS ZenFone 4 – Keď fotoaparát hrá prím

Len pred pár dňami sme sa zúčastnili veľkolepého predstavenia rodiny smartfónov ASUS ZenFone4 v Ríme. O novinkách aj so živými fotografiami či videom ste si mohli prečítať priamo z miesta diania aj na našej stránke.

Pozrite siCelá rodina telefónov ASUS ZenFone 4 prichádza do Európy. Poznáme už aj ceny.

Hlavný model celej série, ASUS ZenFone4, už máme v redakcii aj na test. Ešte skôr, ako si budete môcť prečítať jeho plnohodnotnú recenziu, pozrite si netradičný FOTO UNBOXING, kde vám ukážeme, čo všetko novinka ponúkne v predajnom balení. Cena pre náš trh je stanovená na 519 € a smartfón by sa mal v predaji objaviť už počas tohto mesiaca.

Samotná krabička vyzerá luxusne a zlaté siluety smartfónu poukazujú na hlavnú inováciu – duálny fotoaparát. Aj na bočných stranách nájdete nápis WE LOVE PHOTO, čo je i hlavný motív a slogan celej série ZenFone4, tak ako sme to videli už na predstavení v talianskom Ríme.

Po otvorení krabičky sa objaví smartfón, v našom prípade v bielej verzii.

Už po našich skúsenostiach z predstavenia novinky musíme skonštatovať, že kvalitou spracovania rozhodne ASUS ZenFone4 patrí k top ponuke na trhu. Celokovové telo a z oboch strán sklo je v súčasnosti trendom. Škoda len, že 5,5-palcový displej nepatrí k trendovým širokouhlým s pomerom strán 18:9.

Zozadu nič neruší dobrý pocit z kvalitného zariadenia. Dvojica 12 Mpx fotoaparátov je zapustená do tela, a tak nič nevytŕča. V krabičke okrem telefónu nájdete aj nabíjací USB-C kábel, 2.0A (5.0V) rýchlonabíjačku a slúchadlá.

Pozrite siAký je nový ASUS ZenFone 4 naživo? 

Slúchadlá vyskúšame, no napriek elegantnej bielej farbe vyzerá, že nás neoslnia kvalitou zvuku. Nebudeme však predbiehať, počkáme si na reálne skúsenosti. Pozitívom je, že poslúžia aj ako handsfree a ponúknu i viac silikónových štupľov.

Pozitívnym prekvapením je rozhodne dodávané silikónové puzdro. Jedná sa síce o priehľadné puzdro, ktorúe by ste si kúpili za cenu do 10 €, no je v balení a váš smartfón si môžete chrániť ihneď po jeho kúpe. Navyše ušetríte aj čas pre jeho samostatný nákup.

V balení ešte nájdete spinku pre výmenu pamäťovej karty a SIM kariet. Inak to nejde, kvôli pevnej a elegantnej konštrukcii smartfónu nie je možné vymeniť ani batériu ani odobrať zadný kryt.

V redakcii sa už na test novinky tešíme. Musíme priznať, že dizajn a kvalita spracovania sa vydarila. Už z Talianska vieme, že to bude príjemná zábava aj s fotoaparátom, od ktorého očakávame kvalitné snímky, pretože parametre patria k najlepším. Sledujte nás.

Komentáre k článku