Route 66 – turn-by-turn navigácia pre najznámejšiu americkú cestu

Slovenská spoločnosť Touch Media vytvorila unikátnu mobilnú navigáciu. Je určená výlučne pre tých, ktorí cestujú po slávnej americkej ceste Route 66, pričom im na ich ceste poskytuje komplexné informácie o celej trase.

Route 66 je offline turn-by-turn navigácia pre motoristov, ktorí práve cestujú po bývalej diaľnici a dnes už historickej ceste Route 66, alebo sa na ňu práve chystajú. Táto navigácia slúži aj na to, aby vodiča upozornila na zaujímavé historické miesta, motely, reštaurácie, obchody či ruiny. Aktuálne je v aplikácii viac ako 880 takýchto bodov (POI), pričom ich počet neustále rastie.

Navigáciu je možné využívať v oboch smeroch od začiatku cesty v Chucagu alebo v Santa Monice. Na výber sú dve trasy, pričom tá prvá vedie cestujúcich po najatraktívnejších častiach Matky ciest a na druhej trase cestujúci objavia staré a alternatívne úseky cesty Route 66.

ZDROJ | Touch Media
ZDROJ | Touch Media

Navigácia je postavená na technológii spoločnosti HERE Technologies. Funguje teda aj bez pripojenia na internet.

Pozrite siNavigačný systém Sygic naživo z výstavy MWC 2018 v Barcelone

Samozrejmosťou je pravidelná aktualizácia navigácie pri každej uzávierke a obcádzke. V rámci testovania prešiel Route 66 Navigation Team počas 23 dní až 4 385 míľ (7 057 km) a otestoval takmer všetky zjazdné úseky Matky ciest.

Aplikácia je dostupná v App Store bezplatne v anglickom jazyku. V tejto bezplatnej verzii je k dispozícii zoznam všetkých POI, zoznam zaujímavých udalostí, funkcia S.O.S, Travel report a tiež správy zo servera Route66News.com. Samotná turn-by-turn navigácia je spoplatnená a to ročným predplatným v cene 49,99 €. Verzia pre operačný systém Android sa aktuálne pripravuje.

Route 66

Veľkosť:
118,6 MB
Platforma:
iOS 9.3 alebo vyšší
Cena:
0,00 €

Route 66 je offline turn-by-turn navigácia pre vodičov, ktorí cestujú po rovnomennej známej americkej ceste. Aplikácia obsahuje množstvo zaujímavých bodov popri ceste a tiež novinky a udalosti spojené s Route 66.

ZdrojTouch Media

Komentáre k článku