Roofbot: hra s pestrými farbami, ktorá precvičí vaše logické myslenie

ZDROJ | Google PlayRoofbot

Koncom minulého mesiaca sme vám predstavili hru Putthole, ktorá ponúkala neobmedzenú zábavu pre vaše logické myslenie. Dnes si priblížime ďalšiu podarenú appku Roofbot.

Obchod Google Play obsahuje množstvo aplikácií spadajúcich do kategórie Hlavolamy, ktoré stoja za vyskúšanie. Aktuálne spoločnosť SQUARE ENIX Ltd ponúka svoje populárne hry Hitman GOLara Croft GO len za 0,99 eur.

Už v poradí druhá hra od vývojárov z Double Coconut očarí hneď na prvý dojem príjemnou grafikou s pestrými farbami. Prvý level vám bude predstavený pomocou tutoriálu.

https://youtu.be/rHUHV2KHf8U

Princíp hry spočíva v zdvihnutí jednofarebného objektu Roofiem a jeho doručení na požadované miesto označené tou istou farbou. Háčik  je však v tom, že po prejdení cez štvorček tvoriaci trasu k cieľu nie je už možné vrátiť sa tou istou cestou.

Pozrite siPinOut: novodobý Pinball na smartfónoch

Roofbot

Roofbot

Zábava a predovšetkým náročnosť narastá za prvou desiatkou. Potom už začnete častejšie stláčať ikonu vrátenia predchádzajúceho ťahu alebo rovno level reštartujete do pôvodného stavu.

Roofbot

Roofbot

Postupne sa štvorcová plocha bude zväčšovať a pribudne aj políčko s dvojitým prechodom, bez ktorého by niektoré levely nebolo možné úspešne dokončiť.

Pozrite siPlants vs. Zombies Heroes: kartová hra na dlhé večery

Roofbot

Roofbot

Bezplatný systém na platforme Android je postavený na nutnosti zaplatenia sumy 3,29 eur po dokončení prvej dvadsiatky puzzle hádaniek. Tie vám zaberú približne polhodinu. Je to škoda, keďže bez platby nedostanete možnosť vyskúšania nových mechanizmov.

Roofbot

Roofbot

V ďalších úrovniach by ste sa zapotili s portálmi, výsuvnými plochami alebo „požieračmi“ objektov. Používatelia systému iOS si ani žiaľ prvé úrovne bez zaplatenia takmer troch eur nezahrajú.

Roofbot

Roofbot so zaujímavým herným mechanizmom a jednoduchým ovládaním si dokáže získať široké publikum, avšak po dokončení prvých dvadsiatich levelov ho možno aj okamžite stratí.

ZDROJ | Google PlayRoofbot

Roofbot76%

Platforma:
Android 4.1 a novší, iOS 9.0 a novší
Cena:
0,00 € (iOS 2,99 €)

Nebyť výrazne obmedzenej bezplatnej verzie na systéme Android, Roofbot by si určite odniesol vyššie hodnotenie.

 

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku