Rogue Cards – kartová namotávka pre všetkých (ne)hráčov

ZDROJ | Ivan Khokhlenkov

Ak sú v hernom svete vyhýbate pojmom „rogue“ alebo „dungeon“, ešte neutekajte. Rogue Cards, na Androide známa ako Dungeon Cards, je skvelá kartová namotávka aj pre príležitostných hráčov.

https://youtu.be/uXANmZwvGuY

Hra Rogue Cards alebo Dungeon Cards je v podstate kartovo-ťahová hra, v ktorej hráte za rytiera na hracej ploche, na ktorej sa okrem vás nachádzajú aj zbrane, nepriatelia, elixíry, truhlice a pasce. Vašou úlohou je vydržať na hracej ploche čo najdlhšie a pozbierať čo najviac zlata, kým vás neskolí nepriateľ, plameňomet alebo jed.

Pozrite siMinimaList – zoznam úloh bez rušivých elementov

Vaša postava a aj jej zbraň má určitý počet životov, z ktorých odoberajú nepriatelia na mape. Postupom času a prechádzaním do ďalších dungeonov sa náročnosť zvyšuje, no pomôcť vám môžu vylepšenia, ktoré si dokupujete postupne za získané mince.

Hoci sa to tak možno nezdá, hra je v podstate veľmi jednoduchá, no zároveň dosť komplexná na to, aby ste sa v nej mohli zlepšovať neustálym hraním. S tým problém rozodne nebude, pretože mechanika tejto hry je veľmi chytľavá. Navyše, jedna hra trvá len niekoľko minút a nevyžaduje si pripojenie k internetu, takže zopár kôl môžete odohrať kedykoľvek a kdekoľvek, keď potrebujete zabiť trochu času.

Verzia Dungeon Cards na Android je bezplatná a obsahuje nákupy v aplikácii a reklamy. Verzia Rogue Cards pre iOS je naopak platená, no žiadne nákupy ani reklamy neobsahuje. Nech už používate ktorúkoľvek platformu, táto hra rozhodne stojí aj vyskúšanie a to aj v prípade, že veľmi neobľubujete tento žáner. Od mainstreamových hier sa totiž líši iba vizuálom, pod ktorým sa ukrýva zábavná hra pre všetky kategóre hráčov aj nehráčov.

Rogue Cards92%

Veľkosť:
54,2 MB
Platforma:
iOS 8.0 alebo novší, Android 4.1 alebo novší
Cena:
1,09 €

Rogue Cards alias Dungeon Cards je nenáročná mobilná hra, v ktorej sa ocitnete v koži rytiera bojujúceho proti príšerám a nástrahám v temných dungeonoch, respektíve na kartovej hracej ploche.

Komentáre k článku