Rockstar Games konečne ukázal Grand Theft Auto remaster trilógiu

ZDROJ | Rockstar Games

Už niekoľko mesiacov sa v hernej komunite hovorí o remasterovanej trilógii Grand Theft Auto. Konečne sme sa dočkali traileru, v ktorom je vidieť grafické vylepšenie.

Rok 2001, 2002 a 2004. To sú tri roky, kedy vyšli dnes už kultové diely zo série Grand Theft Auto. Konkrétne ide o tretí diel, Vice City a San Andreas. Vtedy ešte vyšli na PC, PlayStation 2 a Xbox/Xbox 360. Po 20 rokoch sa dočkáme nového remastru.

Pozrite siGrand Theft Auto V dosiahlo predaje 90 miliónov kusov!

Táto kultová trilógia si už grafickými vylepšeniami prešla, dokonca vyšla na smartfóny a na nových konzolách ste si ich mohli zahrať vďaka digitálnym verziám zo starších konzol. Najnovšie grafické vylepšenie je postavené na Unreal Engine.

Dobrou správou je, že okrem grafického vylepšenia sa dočkáme aj zmien v hrateľnosti. Príkladom je ovládanie, ktoré sa má podobať na to z GTA V vrátane ovládania dopravných prostriedkov či strieľania.

Novinkou tiež má byť ovládanie zobrazenia mapy či zmeny rádií, kde veríme, že sa štúdiu podarilo zakúpiť všetky pôvodné licencie. Novinkou má byť možnosť reštartovať misiu. Samozrejme nebudú chýbať herné trofeje.

ZDROJ | Take-Two/Rockstar Games

Pozrite siTrilógiu Grand Theft Auto si čoskoro zahráme v úplne novej grafike

Trilógia vyjde na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC 11. novembra cez digitálne obchody. Krabicová verzia bude dostupná od 6. decembra. Na nových konzolách pobeží hra v 4K Ultra HD v 60 fps. Cena bude 60 €. V prvej polovici 2022 vyjde Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition aj na iOS a Android smartfóny.

ZdrojResetera,Rockstar Games

Komentáre k článku